Skocz do zawartości

" Europejskie" Subaru


matth

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i mam pytanie do Was. Otoz gdzie sa produkowane europejskie wersje OBK i Forestera?? Ja przymierzam sie do ktoregos z nich i jesli zrobie to w Hameryce to bedzie to prawdopodobnie Forester bo to pure japonczyk :lol: . OBK to prawie made in USA .

Dlatego pytam jak to jest z europejskim rynkiem. Auto bedzie jezdzone w Polsce wiec chcialbym dobrze wybrac.

I jeszcze przy okazji aby nie zakladac nastepnego tematu , co sadzicie o Honda CRV z silnikiem 2,4L tez rozwazam taka ewentualnosc. Z gory dziekuje i pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaru są produkowane w Japonii, USA, na Tajwanie i na Węgrzech oraz montowane w Malezji i Wietnamie. Podobno Forysie sa tylko z japonii.

Co do Hondy to moze zobrazuje Ci to ten filmik

- i w nowym modelu sie to nie zmienilo .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeździłam CR-V z silnikiem 2.0, od jakiegoś czasu poruszam się Foresterem 2.0 i powiem krótko - hondzia nie-umywa-się :smile:

Dodam tylko, że u mnie foryś robi za ciezarówke, osobówkę, pług śnieżny, ratrak, traktor, amfibię...itd. itp., a czuję, że jego potencjał jeszcze nie został do końca wykorzystany :grin:

 

acha..., a jak go ładnie wykąpię i wypastuję, to i nawet łokieć można wystawić :cool: :wink:

Jedynie się nie pościgam z silnikiem 2.0 :lol:

 

Także matth, szkoda czasu na namysły, moim skromnym zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z przedmowczynia, co do forysia, to w stanach wersje bez turbo maja nadal 2,5 litra i moc okolo 165 koni, wiec nawet jak to bedize wolnossacy to bedziesz mial czym pojechac w Polsce i spokojnie wyprzedzic...

Wiem ze Forys moze piekny nie jest, ale nowy CRV to tak sie dziwnie z boku linia okien uklada jak w ssang young rextron a przod jak u mopsa, ale wiem wiem o gustach sie nie......., no i to po prostu nie jezdzi a naped jest bardziej z nazwy ze niby Real Time 4WD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...