Jump to content

" Europejskie" Subaru

matth
 Share

Recommended Posts

Witam i mam pytanie do Was. Otoz gdzie sa produkowane europejskie wersje OBK i Forestera?? Ja przymierzam sie do ktoregos z nich i jesli zrobie to w Hameryce to bedzie to prawdopodobnie Forester bo to pure japonczyk :lol: . OBK to prawie made in USA .

Dlatego pytam jak to jest z europejskim rynkiem. Auto bedzie jezdzone w Polsce wiec chcialbym dobrze wybrac.

I jeszcze przy okazji aby nie zakladac nastepnego tematu , co sadzicie o Honda CRV z silnikiem 2,4L tez rozwazam taka ewentualnosc. Z gory dziekuje i pozdrawiam .

Subaru są produkowane w Japonii, USA, na Tajwanie i na Węgrzech oraz montowane w Malezji i Wietnamie. Podobno Forysie sa tylko z japonii.

Co do Hondy to moze zobrazuje Ci to ten filmik

- i w nowym modelu sie to nie zmienilo .....

Ja jeździłam CR-V z silnikiem 2.0, od jakiegoś czasu poruszam się Foresterem 2.0 i powiem krótko - hondzia nie-umywa-się :smile:

Dodam tylko, że u mnie foryś robi za ciezarówke, osobówkę, pług śnieżny, ratrak, traktor, amfibię...itd. itp., a czuję, że jego potencjał jeszcze nie został do końca wykorzystany :grin:

acha..., a jak go ładnie wykąpię i wypastuję, to i nawet łokieć można wystawić :cool: :wink:

Jedynie się nie pościgam z silnikiem 2.0 :lol:

Także matth, szkoda czasu na namysły, moim skromnym zdaniem.

zgadzam sie z przedmowczynia, co do forysia, to w stanach wersje bez turbo maja nadal 2,5 litra i moc okolo 165 koni, wiec nawet jak to bedize wolnossacy to bedziesz mial czym pojechac w Polsce i spokojnie wyprzedzic...

Wiem ze Forys moze piekny nie jest, ale nowy CRV to tak sie dziwnie z boku linia okien uklada jak w ssang young rextron a przod jak u mopsa, ale wiem wiem o gustach sie nie......., no i to po prostu nie jezdzi a naped jest bardziej z nazwy ze niby Real Time 4WD...