Jump to content

Rozczytanie koloru z tabliczki znamionowej


skrzydlatybog

Recommended Posts

Witam, mam czarnego wrxa z 2001 roku, którego kod koloru to 08V, ale przeszukując internet głownie znajdowało mi dla 2002+. Dla 2000+ znalazłem pod tym kodem BLUE BLACK MICA. Czy to jest właśnie ten kolor, czy może to być z nowszej "palety" z 2002+.. Jeszcze ciekawi mnie, jak to jest z kolorami - przez te niespełna 20lat przypuszczam, że kolor na autku będzie się różnił od oryginalnego. Samochód oddaję do blacharza, a ten będzie współpracował z lakiernikiem. Obawiam się, co tam dobiorą. Najlepszym wyjściem jest podjechać do mieszalni i poprzykładać z nimi różne odcienie itd.? Jak to wyglądało u was? Będzie to moja dziewicza przygoda, w tego typu tematach i nie chciałbym polegać tylko i wyłącznie na opinii fachowca lakiernika, bo przejechałem się niejednokrotnie zostawiając "fachowcom" za dużą swobodę w działaniach.

Edited by skrzydlatybog
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, mio1 napisał:

Niech lakiernik przed zasadniczym lakierowaniem zrobi tzw natrysk próbny na tzw karcie testowej, ułatwi to temat i prawidłowy dobór koloru.

 

To jest podstawa, elementarz, jestem lakiernikiem i bez natrysków próbnych nie wyobrażam sobie lakierowania elementu. skszydlatybog ja na twoim miejscu zostawił bym jednak "swobodę działania" fachowcom bo wykopią Cie z warsztatu :biglol:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...