Skocz do zawartości

Stacja multimedialna do SG


JobForACowboy

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Przeleciałem szukajkę pod różnymi frazami, ale nic mi nie wyszło prócz innych modeli aut. Jeśli ktoś bardziej otrzaskany wklei, będę wdzięczny. 
Mianowicie, przetrzepałem internety w poszukiwaniu stacji z Andkiem do SG, ale poliftowego z 2008. Nie ma nigdzie. Na Ali też susza. 
Wszystko generalnie do młodszych samochodów. 
Ktoś coś? 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Przeleciałem szukajkę pod różnymi frazami, ale nic mi nie wyszło prócz innych modeli aut. Jeśli ktoś bardziej otrzaskany wklei, będę wdzięczny. 
Mianowicie, przetrzepałem internety w poszukiwaniu stacji z Andkiem do SG, ale poliftowego z 2008. Nie ma nigdzie. Na Ali też susza. 
Wszystko generalnie do młodszych samochodów. 
Ktoś coś? 

Dzięki
Jeśli do SG to każde 2 din z lekkim przycięciem wejdzie na dół. Ewentualnie można kupić daszek zamiast schowka i tam wrzucić. Znacznie lepiej się operuje.
@przemekka , swoje rozwiązanie chyba chwaliłeś.

Rozważ jeszcze zamiast Androida coś co po prostu wspiera Android auto. Powinno coś być lepszej firmy i będzie lepiej działać.



Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GMS 7751 Evo.

Mam u siebie i się sprawdza. Spięte z adapterem OBD II po WiFi.

Generalnie każde 2DIN ma przecież ten sam wymiar. Chyba, że totalny chińczyk, który jest nieco szerszy.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, coocer napisał:

Jeśli do SG to każde 2 din z lekkim przycięciem wejdzie na dół. Ewentualnie można kupić daszek zamiast schowka i tam wrzucić. Znacznie lepiej się operuje.
@przemekka , swoje rozwiązanie chyba chwaliłeś.

Rozważ jeszcze zamiast Androida coś co po prostu wspiera Android auto. Powinno coś być lepszej firmy i będzie lepiej działać.



Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
 

Rzecz w tym, że ja w żadnym aucie nie mam Android auto, a znajomy myśliwy mnie poprosił o pomoc, bo ten forek to jego auto na codzień i na polowanie. 
Jak masz jakieś sugestie, co będzie dobrze działać, bez Androida na pokładzie to będę wdzięczny, bo jak pisałem, temat mi obcy, a chcę pomóc. 

 

 

27 minut temu, radek_shin napisał:

GMS 7751 Evo.

Mam u siebie i się sprawdza. Spięte z adapterem OBD II po WiFi.

Generalnie każde 2DIN ma przecież ten sam wymiar. Chyba, że totalny chińczyk, który jest nieco szerszy.

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka
 

Czekaj, bo chyba nie łapię... 2DIN to jakaś norma/standard? A co z wielkością przekątnej itp? Nawet na alledrogo, mimo że 2DIN to w aukcji piszą do którego modelu etc. 
Nie za bardzo wiem jak się tu poruszać. 

 

 

22 minuty temu, matmat napisał:

@JobForACowboy Cena jest konkretna. Ale jak się buszuje po stronach US cokolwiek do forestera dedykowanego (blokady, osłony, kangury na zderzak) to cena zawsze jest dla nas absurdalna a dla nich to tanioszka. :( 

Dla nich to takie 600 zł jak dla nas :( 
I jeszcze nie podejdzie bo na DIN

Edytowane przez JobForACowboy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, coocer napisał:

Rozważ jeszcze zamiast Androida coś co po prostu wspiera Android auto. Powinno coś być lepszej firmy i będzie lepiej działać.
 

Dokładnie tak, android za dwa lata będzie totalnym złomem zamulonym na maksa, no chyba że go nie aktualizować.

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie, ale kompletnie nie wiem czego szukać z tym wsparciem Android Auto. To tak jak 5 klasiście dać całki do liczenia
Poszukaj markowych producentów jak sony, pionier. Jaka wpiszesz 2din Android auto to powinno ci coś wyskoczyć.

Będą droższe niż chinczyki z androidem ale jakoś powinna być lepsza.

Jeśli jednak radio na Android to patrzył bym na 4gb ram minimum.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem ponad rok coś takiego (2 DIN Eunavi - RK3399 Octa Core 4GB/64GB - Android 9.0)

https://www.aliexpress.com/snapshot/0.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27425c0fvivz6M&orderId=104724471463032&productId=33044949652

Wszystko działa szybko (android auto, mapy google, janosik, ...). Jedyny zarzut jaki mogę mieć to że radio odbiera słabo. W miecie jest ok, ale w trasie gorzej. Mnie nie przeszkadza bo i tak słucham przez spotify.

Takie warunki brzegowe przyjąłbym: nowy android 10 lub 9 , co najmniej 4 GB RAM lub więcej , 6/8 corów lub więcej , ROM 64 GB lub więcej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, coocer napisał:

Poszukaj markowych producentów jak sony, pionier. Jaka wpiszesz 2din Android auto to powinno ci coś wyskoczyć.

Będą droższe niż chinczyki z androidem ale jakoś powinna być lepsza.

Jeśli jednak radio na Android to patrzył bym na 4gb ram minimum.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
 

Kurcze z tymi radiami nie koniecznie chodzi o RAM. Razem z większą pamięcią RAM idzie lepszy, procesor i to on robi robote. W swoim ma widget który pokazuje zajęcie RAM. Mam 1Gb a zajęte jest w porywach przy mapach google 50-60%. Nie było więcej.

 Moje momentami zamula tak czy tak, a jest wgrany custom rom. Generalnie nie narzekam, jak już się apka jakaś odpali to idzie bez problemów. Wyjście na ekran głowny zajmuje parę sekund, tak samo odpalenie jakiejś aplikacji. Chyba większość telefonów przy tym to rakiety. Także polecam jakieś droższe wersje, co byście się nie denerwowali :)

Edytowane przez ewemarkam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, dommarc napisał:

Ja kupiłem ponad rok coś takiego (2 DIN Eunavi - RK3399 Octa Core 4GB/64GB - Android 9.0)

https://www.aliexpress.com/snapshot/0.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27425c0fvivz6M&orderId=104724471463032&productId=33044949652

Wszystko działa szybko (android auto, mapy google, janosik, ...). Jedyny zarzut jaki mogę mieć to że radio odbiera słabo. W miecie jest ok, ale w trasie gorzej. Mnie nie przeszkadza bo i tak słucham przez spotify.

Takie warunki brzegowe przyjąłbym: nowy android 10 lub 9 , co najmniej 4 GB RAM lub więcej , 6/8 corów lub więcej , ROM 64 GB lub więcej.

 

Link chyba nie działa. 
Dodatkowo, to chyba trzeba będzie pójść jednak w stronę radia z Android Auto... Faktycznie, Android po pewnym czasie słabo sobie radzi, a nie narażę znajomego na 2 patole... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój model już niedostępny, teraz są nowsze https://pl.aliexpress.com/item/33044949652.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27425c0fvivz6M

 

Na dowolnym z parametrami jakie podałem zainstalujesz android auto bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panowie, w którymś wątku widziałem dyskusje odnoście stacji (chyba o OBK), ale nie mogę znaleźć, więc pozwolę sobie jeszcze pomęczyć.

Czy kupując radio na androidzie, po wyłączeniu silnika można takie radio wprowadzać w stan czuwania, czy z automatu się wyłącza i po starcie znów się odpala na nowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłącza się

Jak pociągniesz + od aku to możesz zrobić sobie zasilanie  na stałe. Tylko czy przy takim dłuższym stanie czuwania nie rozładujesz całkowicie aku.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłącza się
Jak pociągniesz + od aku to możesz zrobić sobie zasilanie  na stałe. Tylko czy przy takim dłuższym stanie czuwania nie rozładujesz całkowicie aku.
Kurcze... no w którymś wątku, ktoś opisał, że można i pobiera to tyle co nic. Będę archiwizował takie wątki bo potem kłopot. :-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja mam coś takiego już od dwóch lat i jestem mega zadowolony. Zaleta to ekran podpinany tasiemką więc masz bardziej elastyczny montaż.

Ekran 8 Cali pasuje idealnie w fabryczny daszek bez przycisków.

https://www.aliexpress.com/item/32881299172.html?spm=2114.12010612.8148356.1.23ab63a18TeTY9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2020 o 16:03, dommarc napisał:

mój model już niedostępny, teraz są nowsze https://pl.aliexpress.com/item/33044949652.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27425c0fvivz6M

 

Na dowolnym z parametrami jakie podałem zainstalujesz android auto bez problemów.

A jaki jest sens instalacji android auto na stacji multimedialnej z androidem? Bo mi do głowy nie przyszło żeby instalować android auto u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.09.2020 o 13:59, JobForACowboy napisał:

Cześć,

Przeleciałem szukajkę pod różnymi frazami, ale nic mi nie wyszło prócz innych modeli aut. Jeśli ktoś bardziej otrzaskany wklei, będę wdzięczny. 
Mianowicie, przetrzepałem internety w poszukiwaniu stacji z Andkiem do SG, ale poliftowego z 2008. Nie ma nigdzie. Na Ali też susza. 
Wszystko generalnie do młodszych samochodów. 
Ktoś coś? 

Dzięki

1 306,09 zł  48%OFF | TEYES CC3 dla Subaru Forester SG 2002 - 2008 Radio samochodowe multimedialny odtwarzacz wideo nawigacja stereo GPS Android 10 nie 2din 2 din dvd
https://a.aliexpress.com/_mOSh4uR

Ja planuję taki zakup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...