Skocz do zawartości

Gdzie jest przekażnik świateł pozycyjnych w WRX STI MY15 albo inny sposób wpięcia sterowania do swiateł dziennych.


camus22

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Niestety nigdzie nie udało mi się znaleźć schematu przekaźników. Jest pełno schematów bezpieczników, ale przekaźników jakoś nie ma. Chciałbym podłączyć sterowanie świateł dziennych do przekaźnika świateł pozycyjnych, ale niestety nie wiem który to. Kabel sterowania mam wyprowadzony przy skrzynce bezpieczników w komorze silnika. Bezpiecznik od świateł pozycyjnych jest w kabinie i nie chciałbym ciągnąć kabla aż tam. Nie bardzo chcę też się wpinać w wiązkę przy lampie, żeby jej nie uszkadzać, więc najchętniej podpiąłbym się pod przekaźnik. Niestety nie udaje mi się go namierzyć. A może ktoś ma inny elegancki sposób wpięcia się w światła pozycyjne ze sterowaniem dziennych.

Będę wdzięczny za pomoc.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za uszkadzanie wiązki, ścięcie izolacji tak jak się obiera marchewkę i dolutowanie przewodu. Nic ciąć nie trzeba. Później przy ewentualnym demontażu odlutowujesz przewód i zaklejasz taśmą izolacyjną. Myślisz że monter u elektryka samochodowego bawiłby się w szukanie przekaźnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2020 o 15:27, camus22 napisał:

Chciałbym podłączyć sterowanie świateł dziennych do przekaźnika świateł pozycyjnych

rozumiem że chcesz podpiąć moduł DRL do świateł postojowych, żeby moduł wiedział kiedy wyłączyć DRL, w momencie włączenia świateł postojowych/mijania. Najłatwiej będzie odszukać żyły biegnącej do świateł pod maską. 

Masz wersję EU?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...