Skocz do zawartości

szutrowy Rajd Agapit


Niebieski

Rekomendowane odpowiedzi

Achtung, Achtung,

 

uprzejmie donoszę, iż 18-19 maja (tydzień po imprezie Verta) odbywa się szutrowy Rajd Agapit (IV eliminacja PPZM) w związku z faktem, iż baza rajdu zlokalizowana jest w okolicach Olsztyna a trasa przebiegać będzie na luźnych nawierzchniach zapowiada się silna Obsada Gości w topowych N-kach, którzy potraktują rajd treningowo przed odbywającym się wkrótce Rajdem Polski...

 

szczegóły na:

http://www.rajdagapit.pl/

około 15 maja powinna być zamknięta lista startowa, wówczas powinny pojawić się również szczegółowe mapki odcinków

 

pozdrawiam serdecznie,

Ciocia Krystyna z okolic Olsztyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wśród Gości największe emocje wzbudza udział Krzysztofa Hołowczyca w aucie klasy, którą ostatnio można było u nas obejrzeć tylko podczas Barbórki. Popularny Hołek zgłosił się do rajdu w klasie A8, w Toyocie Corolli WRC.

 

 

albo jestem nienormalny albo nie umiem czytać :) może ze względu na to ze do Rajdu Polski dopuścili A8 to na Agapit też można wystawić A8 bo termin tak jak napisał Przemeq napewno nie jest przypadkiem ;)

 

EDIT

 

Przeczytałem regulamin rajdu i nie ma w nim mowy o klasie A8 ale jest mowa o klasie GOŚĆ w której pewnie można pojechać wszystkim :)

 

Tak wiec jak by zgłosiło sie 10 zawodników w WRC to każdy z nich był by "0" ?? Chyba nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wśród Gości największe emocje wzbudza udział Krzysztofa Hołowczyca w aucie klasy, którą ostatnio można było u nas obejrzeć tylko podczas Barbórki. Popularny Hołek zgłosił się do rajdu w klasie A8, w Toyocie Corolli WRC.

 

 

albo jestem nienormalny albo nie umiem czytać :) może ze względu na to ze do Rajdu Polski dopuścili A8 to na Agapit też można wystawić A8 bo termin tak jak napisał Przemeq napewno nie jest przypadkiem ;)

 

EDIT

 

Przeczytałem regulamin rajdu i nie ma w nim mowy o klasie A8 ale jest mowa o klasie GOŚĆ w której pewnie można pojechać wszystkim :)

 

Tak wiec jak by zgłosiło sie 10 zawodników w WRC to każdy z nich był by "0" ?? Chyba nie?

 

 

 

 

najwazniejsze ze holek jedzie wrc, a w jakiej klasie i z jakim numerem to juz jest niewazne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem regulamin rajdu i nie ma w nim mowy o klasie A8 ale jest mowa o klasie GOŚĆ w której pewnie można pojechać wszystkim :)

 

Nie wszystkim - gdzieś czytałem, że A8 oficjalnie nie są dopuszczane nawet w klasie gość - inna sprawa, że gościom pewnie tak aut nie sprawdzają a Hołkowi to już w ogóle na rękę pójdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będę na pewno. gdyby ktoś był chętny się doczepić do mnie na ogon (w końcu miejscowy, nie?) to zapraszam na prv :wink:

Holo i Ptaszek ponoć czekają na pozytywną decyzję władz rajdu nt. możliwości startu. tak czy siak będzie grubo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...