Jump to content

szutrowy Rajd Agapit

Niebieski
 Share

Recommended Posts

Achtung, Achtung,

uprzejmie donoszę, iż 18-19 maja (tydzień po imprezie Verta) odbywa się szutrowy Rajd Agapit (IV eliminacja PPZM) w związku z faktem, iż baza rajdu zlokalizowana jest w okolicach Olsztyna a trasa przebiegać będzie na luźnych nawierzchniach zapowiada się silna Obsada Gości w topowych N-kach, którzy potraktują rajd treningowo przed odbywającym się wkrótce Rajdem Polski...

szczegóły na:

http://www.rajdagapit.pl/

około 15 maja powinna być zamknięta lista startowa, wówczas powinny pojawić się również szczegółowe mapki odcinków

pozdrawiam serdecznie,

Ciocia Krystyna z okolic Olsztyna

• Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

corollą jako gosc raczej malo realne, nie ma w polskich rajdach klasy A8, a corolle raczej ciężko zgłosci w N4

Czytaj ze zrozumieniem - jako "0".

mi nie chodzilo o Twoj komentarz tylko sieli, proponuje przeczytanie jego postu ze zrozumieniem :!: :twisted:

Wśród Gości największe emocje wzbudza udział Krzysztofa Hołowczyca w aucie klasy, którą ostatnio można było u nas obejrzeć tylko podczas Barbórki. Popularny Hołek zgłosił się do rajdu w klasie A8, w Toyocie Corolli WRC.

albo jestem nienormalny albo nie umiem czytać :) może ze względu na to ze do Rajdu Polski dopuścili A8 to na Agapit też można wystawić A8 bo termin tak jak napisał Przemeq napewno nie jest przypadkiem ;)

EDIT

Przeczytałem regulamin rajdu i nie ma w nim mowy o klasie A8 ale jest mowa o klasie GOŚĆ w której pewnie można pojechać wszystkim :)

Tak wiec jak by zgłosiło sie 10 zawodników w WRC to każdy z nich był by "0" ?? Chyba nie?

Wśród Gości największe emocje wzbudza udział Krzysztofa Hołowczyca w aucie klasy, którą ostatnio można było u nas obejrzeć tylko podczas Barbórki. Popularny Hołek zgłosił się do rajdu w klasie A8, w Toyocie Corolli WRC.

albo jestem nienormalny albo nie umiem czytać :) może ze względu na to ze do Rajdu Polski dopuścili A8 to na Agapit też można wystawić A8 bo termin tak jak napisał Przemeq napewno nie jest przypadkiem ;)

EDIT

Przeczytałem regulamin rajdu i nie ma w nim mowy o klasie A8 ale jest mowa o klasie GOŚĆ w której pewnie można pojechać wszystkim :)

Tak wiec jak by zgłosiło sie 10 zawodników w WRC to każdy z nich był by "0" ?? Chyba nie?

najwazniejsze ze holek jedzie wrc, a w jakiej klasie i z jakim numerem to juz jest niewazne

Nie wszystkim - gdzieś czytałem, że A8 oficjalnie nie są dopuszczane nawet w klasie gość - inna sprawa, że gościom pewnie tak aut nie sprawdzają a Hołkowi to już w ogóle na rękę pójdą.

ja będę na pewno. gdyby ktoś był chętny się doczepić do mnie na ogon (w końcu miejscowy, nie?) to zapraszam na prv :wink:

Holo i Ptaszek ponoć czekają na pozytywną decyzję władz rajdu nt. możliwości startu. tak czy siak będzie grubo.

Jest szansa, że się pojawię :wink: . Pablonas domówimy się gdzieś na miejscu i zdam sie na Ciebie, jako przewodnika :mrgreen: .

pzdr

Seb@

Seb@ klikne do Ciebie wieczorem to sie dogadamy...o ile bedziesz mial m-ce :)

Ninja-wstępnie miałbyś miejsce załatwione u siedemczwartych. Jutro Stefan ma potwierdzić. Ja będę miał najprawdopodobniej kolegów z pracy na pokładzie. Także wspólnymi siłami damy radę :wink:

pzdr

Seb@