Skocz do zawartości

problem z radiem


przemo76

Rekomendowane odpowiedzi

halo

mam taki problem, że co jakiś czas (kilka dni) po ponownym uruchamianiu mam kompletnie rozregulowane radio, muszę na nowo ustawiać wszystkie stacje

trochę to jest irytujące 

może ktoś coś podpowie

auto levorg choć ten odtwarzacz wystepuje również w innych modelach

dzieki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zasilania radia podchodzą dwa przewody. Jeden od zasilania w trakcie pracy, po stacyjce, drugi, często żółty, służy do podtrzymania pamięci. Sprawdź, czy masz zasilanie na podtrzymaniu. Bezpiecznik, kable... Tam ma być 12,6 V (+/-) bez względu na stan zapłonu. W garażu, po wyłączeniu wszystkiego, też musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, mz56 napisał:

Do zasilania radia podchodzą dwa przewody. Jeden od zasilania w trakcie pracy, po stacyjce, drugi, często żółty, służy do podtrzymania pamięci. Sprawdź, czy masz zasilanie na podtrzymaniu. Bezpiecznik, kable... Tam ma być 12,6 V (+/-) bez względu na stan zapłonu. W garażu, po wyłączeniu wszystkiego, też musi być.

Zastanawiałem się, jak to jest podłączone właśnie, bo objawy ewidentnie odłączenia zasilania / akumulatora. Ale byłoby dziwne, że akurat nagle akumulator pada, po czym samochód zapala. Teraz wiem, że to idzie na różnych przewodach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...