Jump to content

Opony letnie WRX STI 17

Recommended Posts

Do jazdy zwykłej jazdy polecane: Micheliny Pilot Sport 4/4s - to takie z zacięciem sportowym, jak do delikatniejszej to: Continentale, Dunlopy, Micheliny, po prostu wysoka półka i nowe.

10 godzin temu, Radosław De napisał:

W końcu mają być jak w temacie r18 czy jak w pierwszym poście r17? :ph34r:

jak dla mnie, to jasno jest napisane R18, a 17 to rocznik STI kolegi Tomka.

sz90 μ mam w RF, przy 225/45R17, ladnie wyglada, na suchym w zakretach, przy cywilnej jezdzie ladnie jedzie, na mokrym nie testowane. w RF jebutnie ciezka, jak kazdy RF, ale ze byla wyprzedaz, to nie wybrzydzalem, a jest nowa opona. 

a jak cenowo mozesz sobie pozwolic, to michaly hp napewno sie sprawdza w kazdych warunkach pogodowcyh.

Witam! Jeśli decydujesz się na 18 to musisz wybrać z wzmocnieniami na bokach ( polskie drogi ) niski profil, najlepiej wyższe półki, druga sprawa 18 zawsze są szersze niż 17 i dają mniejsze przyspieszenie ( opory powietrza, toczenia ) kolosalna różnica jest jak używam 15 w zimie, sprawdziłem też Nokian na torze w Kielcach ale to były całoroczne mój samochód bez problemu pokonywał płytę poślizgową instruktorzy oglądali moje opony twierdząc że to niemożliwe bo nie ma dobrych opon całorocznych, po przejazdach zmienili zdania. Każdy ma swoje przyzwyczajenia musisz tak wybrać aby Tobie pasowało przyczepność, wygląd i poziom szumów.