Skocz do zawartości

Opony letnie WRX STI 17


Tomek_Adventure24

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

 

Przeszukiwałem forum, ale nie znalazłem artykułu. Czy możecie polecic jakieś dobre opony letnie do tego samochodu w rozmiarze 245/40 R18?

 

Pozdrawiam wszystkich i prosze o Wasze podpowiedzi w co warto zaopatrzyć moją pierwsza tego typu maszynę :)

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do jazdy zwykłej jazdy polecane: Micheliny Pilot Sport 4/4s - to takie z zacięciem sportowym, jak do delikatniejszej to: Continentale, Dunlopy, Micheliny, po prostu wysoka półka i nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sz90 μ mam w RF, przy 225/45R17, ladnie wyglada, na suchym w zakretach, przy cywilnej jezdzie ladnie jedzie, na mokrym nie testowane. w RF jebutnie ciezka, jak kazdy RF, ale ze byla wyprzedaz, to nie wybrzydzalem, a jest nowa opona. 

a jak cenowo mozesz sobie pozwolic, to michaly hp napewno sie sprawdza w kazdych warunkach pogodowcyh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jeśli decydujesz się na 18 to musisz wybrać z wzmocnieniami na bokach ( polskie drogi ) niski profil, najlepiej wyższe półki, druga sprawa 18 zawsze są szersze niż 17 i dają mniejsze przyspieszenie ( opory powietrza, toczenia ) kolosalna różnica jest jak używam 15 w zimie, sprawdziłem też Nokian na torze w Kielcach ale to były całoroczne mój samochód bez problemu pokonywał płytę poślizgową instruktorzy oglądali moje opony twierdząc że to niemożliwe bo nie ma dobrych opon całorocznych, po przejazdach zmienili zdania. Każdy ma swoje przyzwyczajenia musisz tak wybrać aby Tobie pasowało przyczepność, wygląd i poziom szumów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...