Jump to content

Opony letnie WRX STI 17


Tomek_Adventure24

Recommended Posts

Do jazdy zwykłej jazdy polecane: Micheliny Pilot Sport 4/4s - to takie z zacięciem sportowym, jak do delikatniejszej to: Continentale, Dunlopy, Micheliny, po prostu wysoka półka i nowe.

Link to comment
Share on other sites

sz90 μ mam w RF, przy 225/45R17, ladnie wyglada, na suchym w zakretach, przy cywilnej jezdzie ladnie jedzie, na mokrym nie testowane. w RF jebutnie ciezka, jak kazdy RF, ale ze byla wyprzedaz, to nie wybrzydzalem, a jest nowa opona. 

a jak cenowo mozesz sobie pozwolic, to michaly hp napewno sie sprawdza w kazdych warunkach pogodowcyh.

Link to comment
Share on other sites

Witam! Jeśli decydujesz się na 18 to musisz wybrać z wzmocnieniami na bokach ( polskie drogi ) niski profil, najlepiej wyższe półki, druga sprawa 18 zawsze są szersze niż 17 i dają mniejsze przyspieszenie ( opory powietrza, toczenia ) kolosalna różnica jest jak używam 15 w zimie, sprawdziłem też Nokian na torze w Kielcach ale to były całoroczne mój samochód bez problemu pokonywał płytę poślizgową instruktorzy oglądali moje opony twierdząc że to niemożliwe bo nie ma dobrych opon całorocznych, po przejazdach zmienili zdania. Każdy ma swoje przyzwyczajenia musisz tak wybrać aby Tobie pasowało przyczepność, wygląd i poziom szumów. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...