Skocz do zawartości

EyeSight niedomaga - prosty sposób na poprawę działania


Skodziarz

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie ES zadziałał (bez tempomatu) 2 razy w garażu. Biała ściana, półki drewniane i stojący rower...podjeżdżam na styk (krótki garaż się zrobił, jak półki dołożyłem), ES wpierw ostrzegał, później zadecydował za mnie i wcześniej zahamował. Wczoraj zrobił to trzeci raz :D prędkości malutkie a jednak zadziałał.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Podepnę się do tematu - ktoś wie, co znaczy taki komunikat? Czyli żółty napis Eyesight, nie można korzystać z tempomatu itd. Jest to inny komunikat, niż ten przekreślony napis, gdzie szyba jest zaparowana, mgła, czy coś podobnego. Pojawiło mi się to przy błędzie hamulca postojowego, który zniknął za chwilę.

 

W instrukcji nic nie znalazłem. 

 1694139590_Zrzutekranu2020-12-28o20_46_55.png.25c72216d448282ec4baecb78c8ff0dc.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forach różne rzeczy piszą, na jednym nawet za powód podali nieszczelny/niedokręcony korek wlewu paliwa. 

Nie majstrowałeś niczego przy kamerach, nie czyściłeś ich, nie zmieniałeś czegoś w ustawieniach, wyłącznikach nad lusterkiem ?   

Podczas jazdy pali Ci się tyle kontrolek ?  

 

 

Edytowane przez Blixten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aflinta - Problem z hamulcem postojowym. Ale już wyjaśnione. 

@Blixten - poczytałem też, okazało się, że jakaś wtyczka/złączka była zabrudzona i przez nią były w/w błędy. ASO ogarnęło w 30 min. 

@Snuff - j/w. Problem ogarnięty, jakaś wtyczka/złączka była zabrudzona i powodowała ten błąd. 

  • Super! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...