Jump to content

problem z fotelem elektrycznym

Recommended Posts

Witam,

Mam nietypowy problem w moim nowo nabytym H6 z elektryką fotela kierowcy. Pracuje poprawnie góra-dół i do tyłu, natomiast do przodu tylko do pewnego momentu i  nie idzie dalej. Jakieś pomysły co się mogło stać? Jakiś drobiazg, który sam mógłbym sprawdzić/naprawić czy już szukać innego mechanizmu? Proszę o wsparcie i namiary na warsztat w okolicach Warszawy, który specjalizuje się w subaru i chciałby się zając czymś takim. 

pozdrawiam,

Hej,

Do problemu z fotelem raczej nie potrzebujesz warsztatu który specjalizuje się w subaru :)

Jeśli zaś nie działa przesuwanie fotela tylko w jednym kierunku to zaczął bym od sprawdzenia czy coś go nie blokuje na szynach. Sam już kilkukrotnie "łowiłem" monety z wewnętrznej szyny od strony tunelu środkowego bo dość łatwo tam coś upuścić ale wyjęcie już do łatwych nie należy ;)

Odsuń fotel na maksa do tyłu i do góry i powinieneś móc zobaczyć czy nie ma czegoś w szynach co blokowałoby fotel przed ruchem do przodu.

No niestety mechanizm jest już na krawędzi żywotności. ledwo przesuwa przód - tył w środku zakresu. Mam już inny. Proszę o namiary na warsztat w okolicach warszawy, który mógłby mi go przełożyć. Bo niestety mechanicy w mojej okolicy nie chcą się tego podjąć.

Z góry dziękuję.