Jump to content

Martyna W. vs. Actimel vs. WRX Kombi :)

wil3
 Share

Recommended Posts

A zdjecia z udzialem SI byly krecone jakies 2-3 dni. "Dlugie" te migniecia ?

Gdybym nie poznawał Subarek kątem oka, to bym nie poznał co to za auto. Po sekundzie dwa razy z przodu i raz mu pupę widać, też sekundę podczas zamknięcia klapy. Autko kogoś z forum?:)

Gdybym nie poznawał Subarek kątem oka, to bym nie poznał co to za auto. Po sekundzie dwa razy z przodu i raz mu pupę widać, też sekundę podczas zamknięcia klapy. Autko kogoś z forum?:)

Nie sądzę. Chyba, że Martyna jest zalogowana pod jakimś tajnym nickiem

moja dziewczyna, ktora na motoryzacji zna sie jako tako, natychmiast walnela: 'to jest ta najbrzydsza impreza? ten przod, no wiesz.... a podobno martyna jezdzi sti?'

eh, pudelka czyta.... :mrgreen:

właśnie obejrzałem reklamę Actimela z Martyną W. Mignął mi tam WRX kombi czy mi się wydaje? :)

...ja ją obejżałem w piątek i dzisiaj mam już zarezerwowaną w salonie (Imprezę, nie Martynę)... :grin:

Chcę zdążyć przed pojawieniem się nowej Imprezy vel Lanos...

A zdjecia z udzialem SI byly krecone jakies 2-3 dni. "Dlugie" te migniecia ?

Autko kogoś z forum?:)

Niet.

A z "ciekawszych" rzeczy...to np. ten karkolomny skok przez kaluze, byl grany przez dublerke :twisted::mrgreen:

Gwiazdy to moja zycie...

właśnie obejrzałem reklamę Actimela z Martyną W. Mignął mi tam WRX kombi czy mi się wydaje? :)

...ja ją obejżałem w piątek i dzisiaj mam już zarezerwowaną w salonie (Imprezę, nie Martynę)... :grin:

Chcę zdążyć przed pojawieniem się nowej Imprezy vel Lanos...

Proszę, jaka skuteczna reklama :-) Kolega obejrzał i kupił ...Wprawdzie nie actimel, tylko imprezę, ale kupił :wink:

Właśnie zobaczyłem reklame. Ja tam widziałem kombiwara, 2 czy 3 razy z przodu raz z tylu jak zamyka klape i pare razy zegarki :wink: