Skocz do zawartości

"Magiel"


MichaPL

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, luzów masz nie mieć. Nie ważne jak masz koła skręcone. Coś jest ciągle nie tak. Ja bym to reklamował. Albo żeby było to obiwktywne to podjedź na stację kontroli pojazdów. Powiedz co jest grane, tam często są ogarnięci ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam podesłałeś linka z nową przekładnią za 5 stówek. W tej cenie nawet się nie zastanawiaj ,

to duża firma jak listwa jest wyrobiona to tam taka listwa jest złomowana u nas już trafiłem na takiego paproka

co w golfie 4 napawał zęby w pozycji jazdy na wprost aby zniwelować wyrobienie, dopiero postraszenie kosztami i

adwokatem poskutkowało zwrotem kasy za montaż i wszystkie koszty dodatkowe. Nigdy więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam podesłałeś linka z nową przekładnią za 5 stówek. W tej cenie nawet się nie zastanawiaj ,

to duża firma jak listwa jest wyrobiona to tam taka listwa jest złomowana u nas już trafiłem na takiego paproka

co w golfie 4 napawał zęby w pozycji jazdy na wprost aby zniwelować wyrobienie, dopiero postraszenie kosztami i

adwokatem poskutkowało zwrotem kasy za montaż i wszystkie koszty dodatkowe. Nigdy więcej.

A co złego w tym napawaniu. Jeśli jest dobrze zrobione, obrobione i utwardzone to w czym problem. Można robić wszystko tylko zgodnie ze sztuką. Gdzieś się przez forum przewinęła informacja że chyba do imprezy GD sama listwa jest taka sama w Angliku jak w EU. Tylko obudowa przekładni się różni. Tu może być podobnie trzeba by sprawdzić numer części.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...