Jump to content

Recommended Posts

14 godzin temu, Jumpman napisał:

Chyba mamy zapowiedź jak będzie wyglądać nowe WRX STI....

Jest niby spoko ale coś mi nie pasuje, jak by przednie reflektory były nieproporcjonalnie za małe do reszty auta

Jak będzie wyglądać to już wiadomo :) To akurat WRX ale STI będzie miało po prostu dodatkowe skrzydło i może jakieś drobne akcenty. Jest też gdzieś wizualizacja białego STI ale nie chce mi się szukać ;)

new wrx.jpg

• Sad 1

STI liftback - tego jeszcze chyba nie było :biglol: Zwolniłbym natychmiast inżyniera który coś tak szkaradnego narysował...

8 minut temu, Jumpman napisał:

To chyba nie jest oficjalne foto?

Tył bleee

Nieoficjalne. Ale jak to mówią, z jakiś dobrze poinformowanych źródeł... no nic, czekamy :)

zgrabne auto wyszło

szkoda że nie będzie u nas dostępne - mam nadzieję że się coś zmieni w przyszłości

Silnik mógłby przekroczyć te magiczne 200km

404853314_subaruLevorg2021(2)a.thumb.jpg.18a7a05b40130ba60961b9803ccc036b.jpg1031730478_subaruLevorg2021(3).thumb.jpg.1bd87d7f07200dedccebfbbd90109059.jpg1946144543_subaruLevorg2021(4).thumb.jpg.8ca94e12a47bd1443b1f76248e470229.jpg1695784436_subaruLevorg2021(5).thumb.jpg.b28cc90f07aa1c6f9b064efe1c5839d5.jpg

• Upvote 1
6 minut temu, piotrr napisał:

zgrabne auto wyszło

szkoda że nie będzie u nas dostępne - mam nadzieję że się coś zmieni w przyszłości

Silnik mógłby przekroczyć te magiczne 200km

404853314_subaruLevorg2021(2)a.thumb.jpg.18a7a05b40130ba60961b9803ccc036b.jpg1031730478_subaruLevorg2021(3).thumb.jpg.1bd87d7f07200dedccebfbbd90109059.jpg1946144543_subaruLevorg2021(4).thumb.jpg.8ca94e12a47bd1443b1f76248e470229.jpg1695784436_subaruLevorg2021(5).thumb.jpg.b28cc90f07aa1c6f9b064efe1c5839d5.jpg

Naprawdę śliczna fura. Ostatnie zdjęcie przekozak :)

• Like 1
18 godzin temu, Blixten napisał:

" Japonia wprowadza zmiany w swoich mapach dla zagranicznych turystów. Ich celem jest uniknięcie złych skojarzeń związanych z tradycyjnymi buddyjskimi symbolami religijnymi. Chodzi między innymi o swastykę. Zostanie zastąpiona przez wizerunek pagody. Celem zmian jest ułatwienie życia zagranicznym turystom, nierozumiejącym znaczenia swastyki w buddyzmie. Symbol ten kojarzy im się tyko z Hitlerem, co denerwuje wielu.... " 

Co za nonsens dostosowywać się do tych turystów którzy przyjeżdżając do kraju tak odległego nie otworzyli nawet przewodnika turystycznego.

Faktycznie, tak oznaczane są świątynie na wszystkich mapkach i nie mieliśmy z interpretacją żadnego problemu.

Edited by mechanik
  • Upvote 2
16 godzin temu, mechanik napisał:

Co za nonsens dostosowywać się do tych turystów którzy przyjeżdżając do kraju tak odległego nie otworzyli nawet przewodnika turystycznego.

Faktycznie, tak oznaczane są świątynie na wszystkich mapkach i nie mieliśmy z interpretacją żadnego problemu.

Zgadzam się z Tobą, że prędzej to goście powinni się dostosować do gospodarzy, a nie odwrotnie. 

Sądząc po tym jak rozprawili się z samurajami, wydaje się, że zmiana map dla turystów też łatwo im przyjdzie.

Wracając do tematu, gdyby tylko Levorg miał większy prześwit, wziąłbym go pod uwagę jako następne auto. 

Nie wiem jak sprawdza się nowy panel środkowy, ale trochę żal tradycyjnego "mysiego kina" Pertyna.  

Zamiast tego mogliby zmienić dźwignię zmiany biegów na jakieś bardziej nowoczesne rozwiązanie. 

Na pewno wiadomo, że nie będzie oferowany w Europie ? 

Edited by Blixten
  • Like 1
6 minut temu, Blixten napisał:

Zgadzam się z Tobą, że prędzej to goście powinni się dostosować do gospodarzy, a nie odwrotnie. 

Sądząc po tym jak rozprawili się z samurajami, wydaje się, że zmiana map dla turystów też łatwo im przyjdzie.

Wracając do tematu, gdyby tylko Levorg miał większy prześwit, wziąłbym go pod uwagę jako następne auto. 

Nie wiem jak sprawdza się nowy panel środkowy, ale trochę żal tradycyjnego "mysiego kina" Pertyna.  

Zamiast tego mogliby zmienić dźwignię zmiany biegów na jakieś bardziej nowoczesne rozwiązanie. 

Na pewno wiadomo, że nie będzie oferowany w Europie ? 

Na pewno wiadomo:) Tylko RHD będzie produkowane.

• Sad 1

Naprawdę opłaca im się produkować ten model tylko na 3 kraje? Z czego jakoś nie pasuje mi Levorg do Australii. Nigdy tam nie byłem, ale tam spodziewałbym się jakiegoś cruisera.

Może jak się przyjdzie to wejdzie szerzej do sprzedaży. Mnie się bardzo podoba lecz silnik powyżej 2,0 l  + kary za CO2 ustawiłyby ceny odpowiednio wysoko. 

1 godzinę temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Naprawdę opłaca im się produkować ten model tylko na 3 kraje? Z czego jakoś nie pasuje mi Levorg do Australii. Nigdy tam nie byłem, ale tam spodziewałbym się jakiegoś cruisera.

image.thumb.png.155166df3bc46b843501da2258239ac7.png

image.png

Edited by xemir
3 minuty temu, Czarne_Koronkowe napisał:

@xemir przeprasza, ale nie rozumiem

Podałem powyżej poziomy sprzedaży per region i model ze strony Subaru.

W EU z tego co widzę, to w 2019 sprzedali ok. 1400 Levorgów (https://carsalesbase.com/europe-subaru-levorg/) czyli pozostałe ~13.5k poza Europą.

Nie mogę znaleźć ile sprzedali w Azji a ile w pozostałych regionach, ale zakładam, że sprzedaż w AU/NZ będzie na poziomie EU z tym, że nie mają tam takich restrykcji dotyczących emisji i nie muszą zmieniać strony kierownicy.

Tylko czy Rosja dla producentów japońskich jest krajem gdzie standardem jest kierownica po prawej czy lewej stronie?