Jump to content

ZAPROSZENIE NA RAJD: Zamość - Józefów - Gorajec (24 października)

Recommended Posts

• Replies 546
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Podziękowania dla @niezrównowaŻona i @Panzerpferd za poprowadzenie kolejnego Świniopasania. Było zacnie Tak trzymać! Podziękowania również dla współtowarzyszek i współtowarzyszy tej jak

Się działło 

Kilka zdjęć od Smoczycy

Posted Images

Zachęcania część druga :hi:

W zeszłym roku, mimo strasznej suszy we wąwozach było błocko.

Dużo błocka. Na tyle dużo, że i sam bóg błota i wybojów @weiser musiał być ratowany łopatami.

Bo we wąwozie nikt nikogo nie wyminie.

Jeśli w tym roku deszcz spadnie z tydzień przed rajdem to czeka nas tam lajcik.
Jeszcze bardziej lajtowy lajcik niż finał koło Janowca, tak więc zapraszam wszystkich, elektryczna hulajnoga też da radę :upside-down-face_1f643-small:

• Haha 2
16 minut temu, Daniel Janus napisał:

Chętnie dołączę, ale jak widać rezerwa na razie:(

Widzisz, trza było z nami w zeszłym roku jechać, było TYLKO 12 załóg :biglol:

Edited by niezrównowaŻona
19 minut temu, niezrównowaŻona napisał:

Widzisz, trza było z nami w zeszłym roku jechać, było TYLKO 12 załóg :biglol:

W zeszłym roku niestety nie mogłem, trzeba było się zająć inną Trzódką, ale był dzięki temu Największy Spot w Zamościu, jakieś 20 Subaru:)

• Like 1
  • Haha 2
Zachęcania część druga :hi:
W zeszłym roku, mimo strasznej suszy we wąwozach było błocko.
Dużo błocka. Na tyle dużo, że i sam bóg błota i wybojów @weiser musiał być ratowany łopatami.
Bo we wąwozie nikt nikogo nie wyminie.

Jeśli w tym roku deszcz spadnie z tydzień przed rajdem to czeka nas tam lajcik.
Jeszcze bardziej lajtowy lajcik niż finał koło Janowca, tak więc zapraszam wszystkich, elektryczna hulajnoga też da radę :upside-down-face_1f643-small:

Ty zachęcasz czy zniechęcasz ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Haha 2
3 minuty temu, niezrównowaŻona napisał:

Prawda li to :)

Do dziś mówi się, że w Zamościu na Starówce nie pamiętają aby wcześniej tyle alko zeszło w tak krótkim czasie.

• Like 1
  • Haha 3
11 godzin temu, Daniel Janus napisał:

Do dziś mówi się, że w Zamościu na Starówce nie pamiętają aby wcześniej tyle alko zeszło w tak krótkim czasie.

Daniel, z przejechaniem się w rajdzie nie wiadomo jak będzie, ale "starą tradycją", zawsze możesz do nas na Rynku dołączyć na piątkowy beforek :D Zapraszam!

• Like 2

A jak by ktos mial chec na jakis weekendowy wyjazd, co by nowego miejsca poszukac (oczywiscie po deszczu), tez jestem chetny (Forek mi sie zwierzyl, ze codzienne wyjazdy z zona do pracy okropnie go nudza :upside-down-face_1f643-small:)

• Haha 3

Łooo  :)))))

jezdem na liście i nie mam zamiaru odpuścić !!

Odpalam piec i Swińskie ryjki zwane kocimi oczkami czas upiec ?

Kruche także dorobię .. czyli ciasteczkowo będzie na 101% !

• Like 1
  • Thanks 2

Ja już na ROZTOCZU... miejsca pilnuję :D

POZDRAWIAM z Rudy Różanieckiej.

20200822_193322.thumb.jpg.6751883c9a912d1467e92bc90979e298.jpg

20200822_200305.thumb.jpg.1286a7527a4ac22c4ebd25afe1d8c958.jpg

• Like 6
  • Upvote 1
W dniu 21.08.2020 o 22:43, Subary napisał:

W zeszłym roku to piliśmy razem na rynku...

Całkiem przypadkowo ;) 

• Haha 2

Niestety w piątek wieczorem okazało się, że prawdopobnie nie będziemy w stanie pojechać. W dniu dzisiejszym prawdopodobieństwo zamieniło się w pewność. Jeżeli ktoś z Was jest chętny na dwójeczkę w Morandówce (zapłacona, jakoś się rozliczymy) to zapraszam na priv. Jeżeli nie, jutro będę dzwonił i odmawiał rezerwację i próbował wywalczyć zwrot. Smutno...

Edited by moominko
  • Sad 2
6 minut temu, moominko napisał:

Niestety w piątek wieczorem okazało się, że prawdopobnie nie będziemy w stanie pojechać. W dniu dzisiejszym prawdopodobieństwo zamieniło się w pewność. Jeżeli ktoś z Was jest chętny na dwójeczkę w Morandówce (zapłacona, jakoś się rozliczymy) to zapraszam na priv. Jeżeli nie, jutro będę dzwonił i odmawiał rezerwację i próbował wywalczyć zwrot. Smutno...

Jaka szkoda :cry:

2 godziny temu, niezrównowaŻona napisał:

A ja znam to miejsce:upside-down-face_1f643-small: Czyżby to był Dębowy Dwór?

Taaa, BRAWO :applause:

@niezrównowaŻonawygrywa... prawo jechania w Rajdzie po Roztoczy jako PIERWSZA :puchar:

Odkąd zacząłem jeździć na Roztocze, czyli od ok 15 lat to przyglądam się rozwojowi tego miejsca w Rudzie Różanieckiej - jestem pod wrażeniem.

• Thanks 1
2 godziny temu, moominko napisał:

Jak będzie mi dane jechać to mogę wziąć Twoją rezerwację jak sprawa nadal aktualna,  szczegóły dogramy na Priv:)

• Like 1
Posted (edited)

Powoli wracam do gry, weekend był ciężki :biglol:

Czekam wciąż na rozpiskę pokoi z Gorajca, bo coś podobno niewiele, ale się zmieniło.

Generalnie, ponieważ ludzie się przyzwyczajają, to ci, którzy byli w zeszłym roku mają pierwszeństwo do pokojów w jakich stacjonowali. 

Pewnie uda mi się jeszcze @mattipk i Martę przerzucić do 'normalnego' pokoju, reszta patokolektyw :evil2:

Przepraszam, pokój dam @.Misza. z rodziną. Ich jest więcej i są z młodzieżą.

@keyman - Czy dałbyś umieścić się w środku stawki? Tak na wszelki wypadek, w razie 'wtopy' będziesz dowódcą drugiej grupy. 

Edited by Panzerpferd
  • Upvote 1