Skocz do zawartości

ZAPROSZENIE NA RAJD: Zamość - Józefów - Gorajec (24 października)


Panzerpferd

Rekomendowane odpowiedzi

Film MEGA! Relacja jak się patrzy... Pozazdrościć umiejętności montażowych. Muzyka zróżnicowana. Wielka SZKODA,  że musiałem zrezygnować, ale tak wygląda życie w Covidzie:(

Dla organizatorów wielkie uznanie za autorską trasę po Roztoczu:)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj se rozmyślałem, że skoro Toyo  poszły do busa,(nowy model jeszcze niedostępny w Europie) a weiser założył MT'eki to pewnie ma jakieś oponki na sprzedaż.

Dzisiaj jak na życzenie wystawił na sprzedaż swoje koła, które czym prędzej zaklepałem.:thumbup:

Będzie pięknie, jeszcze wyżej i szerzej B) General Grabber

Screenshot_20201029_114807.jpg

Screenshot_20201029_114827.jpg

  • Super! 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, koziolek napisał:

Wczoraj se rozmyślałem, że skoro Toyo  poszły do busa,(nowy model jeszcze niedostępny w Europie) a weiser założył MT'eki to pewnie ma jakieś oponki na sprzedaż.

Dzisiaj jak na życzenie wystawił na sprzedaż swoje koła, które czym prędzej zaklepałem.:thumbup:

Będzie pięknie, jeszcze wyżej i szerzej B) General Grabber

to jeszcze jedna dokup bo na zdjeciach sa tylko 3 :P 

  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, keyman napisał:

jak sobie przypomnę studencko turystyczne czasy to powyżej 25lat to już były dinozaury, a dalej to grzyby ;p

Inna wersja z mojej młodości:

Na rodzinnym przyjęciu było akurat tylko dwoje młodszych: studentka lat ok. 23 i uczeń liceum lat ok 16. Posadzono ich obok siebie. No to siedzą i milczą. W pewnym momencie studentka, usiłując ośmielić nieco licealistę, odzywa sie: "Nie dziwię się, że milczysz, wkoło same wapniaki...". Na to młody: "Wapniak, to może jeszcze Pani, ale reszta to sarkofagi, proszę Pani, sarkofagi!"

;)

  • Super! 2
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Słuchajcie, ja wiem, że @Panzerpferdzabije mnie za tego posta (nie pierwszy i nie ostatni raz:P), ale tak się nasłuchałam dziś folkowej muzy, że mnie wzięło na rozkminy o kolejnym rajdzie, czyli Puszczy Rominckiej. Załączam kilka zdjęć prosto z neta taki przykładowe. 

Pamiętam jak w 7-mym miesiącu ciąży przy -20-stopniowym mrozie i w śniegu (!!!) Jędrek zabrał mnie na kilkugodzinny spacer po Puszczy. Natknęliśmy się na trwające polowanie, o którym nikt nie zawiadomił okolicznych mieszkańców (wszak po co?:toobad:), przygranicznego capo, co na nas nadał strażnikowi granicznemu i owego strażnika granicznego, który nie mógł wyjść że zdumienia - widząc mnie i wdychając lodowate powietrze - że my tak sobie tu po prostu spacerujemy i podziwiamy przyrodę. A morał z tej opowiastki jest taki, że Puszcza jest piękna o każdej porze roku. To jak, Najwspanialsza Ekipo, chcecie z nami tam jechać? 

DSC_0867.JPG

319058.jpg

Puszcza-romincka-Głaz-Wilhelma-1.jpg

  • Super! 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, mattipk napisał:

@niezrównowaŻona prosimy wincyj szczegółów, kiedy, jak którędy ;-) zaraz obczaje gdzie to, pokaże małżonce i pewnie jedziemy :upside-down-face_1f643-small:

Znaczy się Mazury Północne, zwane też Dzikmi Mazurami. 28/02-01/03/2021.

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasu jeszcze sporo jest, @Panzerpferd zrobi osobny wątek, poda trasę itp. zgodnie z wszelkimi arkanami sztuki, a ja tu tylko tak zaczepiam i kapię, bo mi się dziś ochota zebrała na jakąś wspólną z Wami pojeżdżawkę. 

Słowem: jeździłabym :dance:

Edytowane przez niezrównowaŻona
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...