Jump to content

ZAPROSZENIE NA RAJD: Zamość - Józefów - Gorajec (24 października)

Recommended Posts

• Replies 596
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Podziękowania dla @niezrównowaŻona i @Panzerpferd za poprowadzenie kolejnego Świniopasania. Było zacnie Tak trzymać! Podziękowania również dla współtowarzyszek i współtowarzyszy tej jak

Się działło 

Kilka zdjęć od Smoczycy

Posted Images

..trzeba się wcześniej pojawić co by na rynku zdążyć michę na kolację gazowaną ogarnąć :drinks:.

Jakieś macie znane dobre miejsce w Zamoyskim rynku lub w okolicy ?

Planuje głodny dojechać..

@Panzerpferd, o której zbiórka i gdzie, bo musze budzik powoli nastawiać? :D Udało mi się forka reanimować, odłączyłem nową chłodniczkę na czas wyjazdu xdddd

• Like 2

Kochani, ponieważ już w sobotę start, oto garść przypominajek:

1. Mamy pozwolenie na postój samochodami na Rynku Wielkim Zamościa od godz. 20 w piątek (wjazd jest na pewno od ul. Ormiańskiej). Proszę więc, aby wszyscy dojeżdżający zostawili tam auta na noc. Poniżej grafika - ustawiajcie auta każde w jednym kwadracie na przeciw schodów do ratusza koło alejki centralnej.
  2. Z piątku na sobotę w Zamościu nocujemy gdzie kto chce
  3. Proszę, aby załogi zebrały się na rynku w sobotę maks. do godziny 9 rano. Zachowujemy dystans, latamy w maskach i uważamy, co by licha nie kusić
  4. Pewnie ok. 9.20 startujemy. By sytuację obgadać na spokojnie i bez gapiów zatrzymamy się ok. godz. 10 przed wjazdem do wąwozów
  5. Ok. godz. 13 stajemy na popas w Józefowie, jak miłościwie nam panujący nie pozwolą nam wejść grupą do knajpy to weźmiemy żarło na wynos i zjemy w kamieniołomie.
  6. Trasę skończymy ok. godz. 17 w Leśnej Chacie. Tam na każdą załogę czekać będzie upominek. Dla tych, którzy chcieli lub/i będą nocować będzie czekać poczęstunek (oczywiście reżim zachowujemy, mam PMR-ki, będziemy do siebie gadać morsem).
  7. Następnego dnia rano (bez przesady) robimy śniadanie pobiesiadne, biorę dużą patelnię, zrobimy też jajecznice (lubię ten głaz, to taki ładny głaz).
  8. Niedzielna pojeżdżawka - się zobaczy, w zależności od chęci i możliwości :P

zamosc.png

• Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 1

No dobra, to wszystko do momentu przyjazdu na 9:00 ma ogarnięte. A później muszę improwizować co zrobić z moją Świnią :D Weź mnie Panzernik podeslij mapę tych jazd, zobaczę gdzie by się można było spotykać z Wami.

• Like 1

@Infra już udostępniłem. Jedziesz z nami, po wyjeździe z Zamościa nie skręcasz w lewo na żółtą trasę - jedziesz prosto i spotykamy się w pierwszym P przy wąwozach. My jedziemy do wąwozów Ty na nas czekasz przy drugim P. Dalej niebieską linią - nie skręcasz z nami w pola tylko prosto do Józefowa - czekasz w knajpie. Do Kamieniołomu wszyscy, później znów nie w pola. 

Zainstaluj google my maps i ściągnij trasę

CB masz?

Ale WAM zazdroszczę...

Niestety dziś oddałem niepasujące ATki i czekam na nowe :th_dash:

bez komentarza :(

• Sad 1
36 minut temu, Panzerpferd napisał:

CB masz?

Nie, mam telefon komórkowy :biglol:

1 minutę temu, Infra napisał:

Nie, mam telefon komórkowy :biglol:

To ogarniaj trasę na mapie. Łatwo się po tym jedzie - bo za częste dzwonienie podczas rajdu przypiiii łopatą... dobra, szpadlem. Dostaniesz PMR-kę ;p

5 minut temu, Panzerpferd napisał:

To ogarniaj trasę na mapie. Łatwo się po tym jedzie - bo za częste dzwonienie podczas rajdu przypiiii łopatą... dobra, szpadlem. Dostaniesz PMR-kę ;p

Powiem tak, po Zamościu jadę na Pierogi od razu xddddd

• Haha 1
1 godzinę temu, Panzerpferd napisał:

Przyszła paczka od @_akir_ i @Blondka - dzięki, jest MEGA! :clapping:

swiniopas.jpg

O widzę swoja. Bierz mnie na wypas w sobotę :D kur... muszę o 5:30 wstać O-o

• Like 1
13 minut temu, Bartt Niewiadomski napisał:

spakowałem trapy i szpadlownik szt1.. kinetyka długiego jest sens wrzucać do kufra ?

kinetyka doczep na stałe do auta, w wąwozach się przyda :D

• Like 1
1 minutę temu, Bartt Niewiadomski napisał:

z przodu czy z tyłu ?:upside-down-face_1f643-small:

Gdyby jechał Weiser, to bym Ci napisał, że w zależności czy będzie jechał przed Tobą czy za Tobą :biglol:

• Haha 3
2 minuty temu, Maja Płoskoń napisał:

Witam wszystkich i dziękujemy za zaproszenie :)

Dzieńdobrywieczór :hi:

Obiecujemy, że po sobocie nic już nie będzie takie same :ph34r:

• Haha 2
7 minut temu, Panzerpferd napisał:

Dzieńdobrywieczór :hi:

Obiecujemy, że po sobocie nic już nie będzie takie same :ph34r:

Zgadza się, już nigdy nie będziecie chcieli ominąć żadnego Świniopasania, żadnej koleiny, dziury czy kałuży ;)

• Haha 2