Skocz do zawartości

ZAPROSZENIE NA RAJD: Zamość - Józefów - Gorajec (24 października)


Panzerpferd

Rekomendowane odpowiedzi

@Blondka @_akir_ może my przejmiemy Wasz nocleg, także drugi raz nie sprzedadzą, ale kasy i tak nie oddam :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondka napisał:

Ha! Powiem więcej. Pobrali całość rezerwacji a kosztów związanych z moim pobytem mieć nie będą bo zwyczajnie mnie tam nie bedzie wiec odpada im koszt prania pościeli, reczników sprzątania, śniadania bo mnie nie bedzie. Mało tego założe się że ten pokój jak sie nadaży okazja sprzedadza po raz drugi... dla mnie to nie chęć przetrwania a złodziejstwo!

Masz rację. Ja jak zwykle byłem w swoim świecie :censored:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Panzerpferd napisał:

Na kiedy? Jak pójdą Szwedy?

My i tak jedziemy. Jak zamkną bazę hotelową to ruszamy w nocy by ciut świt być w Zamościu.

Kto dojedzie ten z nami pochlapie się błotami :thumbup:

Maseczkę na ryj? :drool:

Ja tez nadal jestem za. Licze sie z tym, ze zamkna hotele w ogole wdzystkie, ale Roztocza moze nie zamkna ;)

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Blondka napisał:

Morandówka sucks! Pańcia nie chce oddać piniendzy ale zamienić na innych lokatorów owszem lub może odroczyć wykorzystanie noclegu...

 

Później będą nawoływać, ratujcie branżę turystyczną/hotelową:blink:

Już wiecie dlaczego jeździmy zawsze z partyzanta, niczego nie rezerwujemy.....

Rezygnacja ponad tydzień do terminu przyjazdu, mają zwrócić kasę bez łachy.

Trzeba będzie uprzykrzyć Morandówce życie jednym donoskiem do sanepidu, lub innej instytucji.

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_akir_ tu @badulzainteresowany przejęciem miejsca ?


Niestety, tak jak i @Panzerpferd nie wierzyłem, że z 3 miejsca rezerwowego uda się wskoczyć na listę, więc 24 zorganizowałem sobie inne zajęcia, chociaż będę w miarę blisko (Lublin). Dlatego z przykrością muszę odmówić sobie przyjemności taplania się a Tobie nie pomogę w walce z pazernością morandówki

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, .Misza. napisał:

Sytuacja nadzwyczajna, Mordanówka mogłaby odpuścić. My swój nocleg na booking formalnie odwołaliśmy ale na telefon kobieta nam i tak zarezerwowała.

Może przejmij pokój od Blondki lub nasz, co będziecie spać sami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, wszystko wskazuje na to, że musimy szukać nowego miejsca na sobotnią noc i biesiadę.

Próbuję gadać z leśną chatą. Mają tam wtedy wesele, ale jutro gadają z nowożeńcami - pewnie będą odwoływać.
Szukam też innych bardziej przystępnych cenowo miejsc.

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, _akir_ napisał:

no ale jesli 2 pokoje 2 osobowe wolne to masz 4 miejsca ;)

 

11 minut temu, .Misza. napisał:

Wszystko się zgadza ale po prostu jest drugie ale, o którym pisałem - kasa. Dla mnie za czwórkę za drugo tam jest.

Michał, my mieliśmy spać z Dziedzicem i Roz w czwórce, mogliby iść do Akirów pokoju, miałbyś sobie czwórkę, moja kasa i tak pewnie przepadła, tak sama Akira, więc wydaje mi się że zamiast płacić gdzieś indziej, lepiej zapłać Nam po odpowiedniej zniżce np 50%:P albo po flaszce:thumbup:, nie wiem co na to akir.

  • Super! 4
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, koziolek napisał:

 

Michał, my mieliśmy spać z Dziedzicem i Roz w czwórce, mogliby iść do Akirów pokoju, miałbyś sobie czwórkę, moja kasa i tak pewnie przepadła, tak sama Akira, więc wydaje mi się że zamiast płacić gdzieś indziej, lepiej zapłać Nam po odpowiedniej zniżce np 50%:P albo po flaszce:thumbup:, nie wiem co na to akir.

rozwiazanie dla mnie ok, lepiej 50% niz 0 :) 

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

Niezależnie od tego, czy na Roztocze jedziecie, czy nie, usłyszałam dziś wspaniały tekst w "My little pony": Nie ma to jak pobabrać się w błocie z bandą nieokrzesańców :wub::thumbup::drunk::wub::thumbup::drinks::wub::thumbup:

Kochani, sytuacja jaka jest, każdy widzi, zatem Patokolektywie, za przeszłe i przyszłe rajdy, pojeżdżawki i inne wspólne szaleństwa. Jeszcze się razem pobabrzemy w błocie. Jeszcze będzie pięknie!:clinking-glasses:

 

  • Super! 8
  • Dzięki! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, niezrównowaŻona napisał:

Kochani,

Niezależnie od tego, czy na Roztocze jedziecie, czy nie, usłyszałam dziś wspaniały tekst w "My little pony": Nie ma to jak pobabrać się w błocie z bandą nieokrzesańców :wub::thumbup::drunk::wub::thumbup::drinks::wub::thumbup:

Kochani, sytuacja jaka jest, każdy widzi, zatem Patokolektywie, za przeszłe i przyszłe rajdy, pojeżdżawki i inne wspólne szaleństwa. Jeszcze się razem pobabrzemy w błocie. Jeszcze będzie pięknie!:clinking-glasses:

 

Dokładnie :thumbup:

 

Głowa do góry!!! Tak trzymać!!! :ok:

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie,

@Bartt Niewiadomski dzięki za zaproszenie do grupy. Bardzo się cieszę że mogę wziąć udział w rajdzie.

P.s. mam ofertę z Morandówki na nocleg w pokoju dla  2 os. ze śniadaniem za 200 PLN brutto.  Jeżeli ktoś chce odsprzedać na podobnych warunkach proszę o tel. 508121393.

 

  • Super! 3
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Grzegorz1977 napisał:

Witam wszystkich serdecznie,

@Bartt Niewiadomski dzięki za zaproszenie do grupy. Bardzo się cieszę że mogę wziąć udział w rajdzie.

P.s. mam ofertę z Morandówki na nocleg w pokoju dla  2 os. ze śniadaniem za 200 PLN brutto.  Jeżeli ktoś chce odsprzedać na podobnych warunkach proszę o tel. 508121393.

 

w końcu zrobisz użytek z Forka !! Subaru Rules :excl:

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...