Skocz do zawartości

ZAPROSZENIE NA RAJD: Zamość - Józefów - Gorajec (24 października)


Panzerpferd

Rekomendowane odpowiedzi

Zmuszony byłem zostałem do wcześniejszego ogłoszenia zapisów na II Świniopaśny Zamoyski rajd,

co by więc nie przedłużać przejdźmy do konkretów.

 

Zapraszam Was po raz drugi na Roztocze, tym razem trasa będzie mocno zmodyfikowana.

 

AJG_6611.jpg

 

ZAŁOŻENIA TRASY: https://www.google.com/maps/d/edit?mid=1E2GObJSelXVrFjqqGt0-xILCXi0236sz (jeszcze nie dopracowana, nana nana nana :))

  1. Spotykamy się w sobotę, 24 października o godz. 9 rano na Rynku Wielkim w Zamościu. 
  2. Ruszamy na południe, po chwili dojeżdżamy do wąwozów w okolicy Rachodoszcza. Tam najpierw robimy spacer po zamkniętej części wąwozów a później urządzamy sobie etap terenowy w części otwartej.
  3. Dalej polami i lasami przebijamy się do Józefowa, gdzie stajemy na popas w józefowskiej pierogarnii z pysznymi i tanimi obiadami.
  4. Następnie, po strawie i odpoczynku jedziemy do kamieniołomu. Objeżdżamy go, robimy fotki i ruszamy na Czartowe Pole. To rezerwat więc świnki nasze palikujemy i idziemy na około godzinną pieszą wyprawę po kładkach i schodkach wśród pięknych progów wodnych i starych ruin. 
  5. Przed zmrokiem zajedziemy do Chutoru Gorajec, gdzie będzie na nas czekało jadło przygotowane przez niezastąpioną i znaną wam juz Renatkę.
  6. Następnego dnia zrobimy sobie megajajecznicę, dojemy resztki z biesiady i udamy się na pojeżdżawkę która błotami zaprowadzi nas najpierw do brusieńskich lasów, gdzie odwiedzimy najpiękniejszy okoliczny cmentarz, ruiny cerkwi a może nawet pójdziemy do wodospadu, a później udamy się do miejsca pamięci po obozie w Bełżcu. Na koniec pojedziemy na obiad do Tomaszowa Lubelskiego i stamtąd rozjedziemy się każdy w swoją stronę. 

 

ORGANIZACYJNE:

  1. Tradycyjnie zbieram wpisowe po 100 zł od osoby dorosłej (numer rachunku podam na PW). Przeznaczone będzie na opłacenie wieczornej biesiady w Chutorze Gorajec oraz upominki, z których ucieszą się i chłopcy i dziewczynki :biglol:
  2. Ponieważ do Zamościa jest większy kawałek, przyjedziemy w nocy w piątek 23 października. Większość załóg śpi w Morandówce na rynku. Zostało tam jeszcze kilka wolnych większych pokoi, proszę rezerwować na hasło RAJD SUBARU. Reszta, dowolnie, jest tego trochę w okolicy. Na pewno w piątkowy wieczór widzimy się na jasnym pełnym na rynku. Najprawdopodobniej dostaniemy też zgodę na zostawienie naszych aut na noc na Rynku Wielkim.
  3. Noclegi w Chutorze. Tu kolejna epopeja :-) Osobogardeł zmieści się w ciul, bo jest jeden pokój "wojskowy" z 18 łóżkami, ale samych klasycznych pokojów jest siedem, w tym niektóre mają współdzielone łazienki. Ja z moją niezrównowaŻoną będziemy spać na wojskowych pryczach - jak ktoś chce niech dołącza, reszta zakwaterujcie się sami, korzystając z arkusza google, który udostępnię każdemu zainteresowanemu na PW.
  4. Na rajd mogę zabrać maksymalnie 13+1 samochodów
  5. Proszę by każde auto miało CB radio, zalecane opony AT

 


LISTA STARTOWA:

  1. @Panzerpferd i @niezrównowaŻona  [domek]
  2. @arkadio + @instancja_wyższa SAM RAJD
  3. @mattipk i Marta SAM RAJD
  4. @Bartt Niewiadomski i Iza + Tymek [OPŁACONE] [domek]
  5. @wujaszek_misza z żoną + dwójka dzieci  [OPŁACONE] [domek]
  6. @Grzegorz1977 i Maks [domek z @Bartt Niewiadomski]
  7. @Maja Płoskoń + pilot

 

 

Edytowane przez Panzerpferd
  • Super! 4
  • Dzięki! 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Panzerpferd napisał:

Generalnie mam zabitego ćfoka. 

Na takie rajdy jak ten jesienny i zimowy zawsze jest komplet a fajnych ludzi z nami coraz więcej. A jak pokazał Janowiecki rajd ciężko się jeździ w wielkich kolumnach

czyli trzeba robic taki wyjazd na tydzien :D 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...