Skocz do zawartości

ZAPROSZENIE NA RAJD: Zamość - Józefów - Gorajec (24 października)


Panzerpferd

Rekomendowane odpowiedzi

Zachęcania część druga :hi:

W zeszłym roku, mimo strasznej suszy we wąwozach było błocko.

Dużo błocka. Na tyle dużo, że i sam bóg błota i wybojów @weiser musiał być ratowany łopatami.

Bo we wąwozie nikt nikogo nie wyminie.

 

Jeśli w tym roku deszcz spadnie z tydzień przed rajdem to czeka nas tam lajcik.
Jeszcze bardziej lajtowy lajcik niż finał koło Janowca, tak więc zapraszam wszystkich, elektryczna hulajnoga też da radę :upside-down-face_1f643-small:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, niezrównowaŻona napisał:

Widzisz, trza było z nami w zeszłym roku jechać, było TYLKO 12 załóg :biglol:

W zeszłym roku niestety nie mogłem, trzeba było się zająć inną Trzódką, ale był dzięki temu Największy Spot w Zamościu, jakieś 20 Subaru:)

  • Super! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcania część druga :hi:
W zeszłym roku, mimo strasznej suszy we wąwozach było błocko.
Dużo błocka. Na tyle dużo, że i sam bóg błota i wybojów @weiser musiał być ratowany łopatami.
Bo we wąwozie nikt nikogo nie wyminie.
 
Jeśli w tym roku deszcz spadnie z tydzień przed rajdem to czeka nas tam lajcik.
Jeszcze bardziej lajtowy lajcik niż finał koło Janowca, tak więc zapraszam wszystkich, elektryczna hulajnoga też da radę :upside-down-face_1f643-small:

Ty zachęcasz czy zniechęcasz ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, niezrównowaŻona napisał:

Prawda li to :)

Do dziś mówi się, że w Zamościu na Starówce nie pamiętają aby wcześniej tyle alko zeszło w tak krótkim czasie.

  • Super! 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Daniel Janus napisał:

Do dziś mówi się, że w Zamościu na Starówce nie pamiętają aby wcześniej tyle alko zeszło w tak krótkim czasie.

Daniel, z przejechaniem się w rajdzie nie wiadomo jak będzie, ale "starą tradycją", zawsze możesz do nas na Rynku dołączyć na piątkowy beforek :D Zapraszam!

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooo  :)))))

jezdem na liście i nie mam zamiaru odpuścić !!

Odpalam piec i Swińskie ryjki zwane kocimi oczkami czas upiec ?

Kruche także dorobię .. czyli ciasteczkowo będzie na 101% !

 

  • Super! 1
  • Dzięki! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w piątek wieczorem okazało się, że prawdopobnie nie będziemy w stanie pojechać. W dniu dzisiejszym prawdopodobieństwo zamieniło się w pewność. Jeżeli ktoś z Was jest chętny na dwójeczkę w Morandówce (zapłacona, jakoś się rozliczymy) to zapraszam na priv. Jeżeli nie, jutro będę dzwonił i odmawiał rezerwację i próbował wywalczyć zwrot. Smutno...

Edytowane przez moominko
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, moominko napisał:

Niestety w piątek wieczorem okazało się, że prawdopobnie nie będziemy w stanie pojechać. W dniu dzisiejszym prawdopodobieństwo zamieniło się w pewność. Jeżeli ktoś z Was jest chętny na dwójeczkę w Morandówce (zapłacona, jakoś się rozliczymy) to zapraszam na priv. Jeżeli nie, jutro będę dzwonił i odmawiał rezerwację i próbował wywalczyć zwrot. Smutno...

Jaka szkoda :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, niezrównowaŻona napisał:

A ja znam to miejsce:upside-down-face_1f643-small: Czyżby to był Dębowy Dwór?

Taaa, BRAWO :applause:

@niezrównowaŻonawygrywa... prawo jechania w Rajdzie po Roztoczy jako PIERWSZA :puchar:

 

Odkąd zacząłem jeździć na Roztocze, czyli od ok 15 lat to przyglądam się rozwojowi tego miejsca w Rudzie Różanieckiej - jestem pod wrażeniem.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, moominko napisał:

Niestety w piątek wieczorem okazało się, że prawdopobnie nie będziemy w stanie pojechać. W dniu dzisiejszym prawdopodobieństwo zamieniło się w pewność. Jeżeli ktoś z Was jest chętny na dwójeczkę w Morandówce (zapłacona, jakoś się rozliczymy) to zapraszam na priv. Jeżeli nie, jutro będę dzwonił i odmawiał rezerwację i próbował wywalczyć zwrot. Smutno...

Jak będzie mi dane jechać to mogę wziąć Twoją rezerwację jak sprawa nadal aktualna,  szczegóły dogramy na Priv:)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli wracam do gry, weekend był ciężki :biglol:

Czekam wciąż na rozpiskę pokoi z Gorajca, bo coś podobno niewiele, ale się zmieniło.

Generalnie, ponieważ ludzie się przyzwyczajają, to ci, którzy byli w zeszłym roku mają pierwszeństwo do pokojów w jakich stacjonowali. 

Pewnie uda mi się jeszcze @mattipk i Martę przerzucić do 'normalnego' pokoju, reszta patokolektyw :evil2:

Przepraszam, pokój dam @.Misza. z rodziną. Ich jest więcej i są z młodzieżą.

 

@keyman - Czy dałbyś umieścić się w środku stawki? Tak na wszelki wypadek, w razie 'wtopy' będziesz dowódcą drugiej grupy. 

Edytowane przez Panzerpferd
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...