Skocz do zawartości

ZAPROSZENIE NA RAJD: Zamość - Józefów - Gorajec (24 października)


Panzerpferd

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, .Misza. napisał:

@Infra - słabe to było :toobad:

Każdy ma swoje racje i uszanuj je. Nie znasz sytuacji u wszystkich, więc daruj sobie takie teksty.

Ja też mam swoje racje. Jeśli dla kogoś ta pseudopandemia jest jedynym powodem, to to jest dopiero  dla mnie słabe. I bez wyjeżdżania mi babciami i dziadkami. Moi rodzice też się nie dali zastraszyć. Bo to jest pandemia strachu i głupoty. Teście pracują w sanepidzie, koleżanka-lekarz w szpitalu MSWiA a w moim środowisku już kilka osób przeszło koronkę, w tym młodzi i starzy, więc nie pitolę jak antymaseczkowiec (to akurat ta sama parafia inteligencji co Ci zamykający się w swoich piwnicach). Więcej nie mam nic do dodania, kto chce to niech sypie minusami.

Edytowane przez Infra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny jesteśmy Team i nie dzielmy się na grupy..

tym razem nie wyszło , lecz następnym wyjdzie.. 

 

nie było nas- był las.. nie będzie nas- będzie las..

 

każdemy życzę zdrowia i zbieramy siły !!:hi:

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Infra napisał:

Przynajmniej będę. Pozdrawiam :)

Być żeby być to takie z d,,y podejście, ale jak ktoś lubi jako balast na ogonie wisieć..

5 godzin temu, Infra napisał:

Widzę, że ten rajd oddzieli koronaobsrajmajtków od kobiet i mężczyzn B)

Nie znam Cię osobiście ale mam duże wrażenie, że pchasz się na siłę do gipsu, i to nie będzie zaschnięte błoto na Zamojszczyźnie..

Ja np sram na pandemię, ale jak ktoś ma inne zdanie i się obawia to jego sprawa a mój na to szacunek, to wolny kraj, natomiast jak ja nie jadę z przyczyn technicznych, to też jestem obejsrołkiem?

 

2 godziny temu, Panzerpferd napisał:

Niech jego Makaronowatość

uchroni nasz Patokolektyw 

od polityki, religii i rozmów o covidzie

proszę. 

Niech Będzie Posolony!

Wybacz ale mój niewyparzony pyszczek nie mógł się powtrzymać:ph34r:

 

2 godziny temu, Bartt Niewiadomski napisał:

AMEN !!

PatoTeam Forever :D

  • Super! 5
  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje że to Kołbiel oddziela obsrajmajtków od kobiet i mężczyzn...

Infra, nie kozacz... słabiutkie to... Mam poczucie że próbujesz się kreować na innego niż jesteś w rzeczywistości ale to widać... Bądź sobą. Może Cie ludzie zaskoczą i polubią mimo niedoskonałości.

Tak wogóle to smutno mi się zrobiło patrzac na to co w PatoTeamie się porobiło.. A miało wyglądać inaczej. Tylko że należą do nich ludzie tacy sami jak w innych grupach, które były „bee” Jeden chce być ważniejszy od drugiego, moje jest mojsze niż twojsze, każdy chce mnie oszukać... Nie ucieknie się oj nie ucieknie...

Smutno


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Oktan napisał:

Być żeby być to takie z d,,y podejście, ale jak ktoś lubi jako balast na ogonie wisieć..

Dla mnie przede wszystkim wartością są ludzie, których tam spotkam - przede wszystkim @Panzerpferd i @niezrównowaŻona. Także pier...isz kocopoły.

9 godzin temu, Oktan napisał:

że pchasz się na siłę do gipsu

możesz rozwinąć wątek? grozisz mi pobiciem czy sugerujesz, że mnie ktoś pobije?

9 godzin temu, Oktan napisał:

przyczyn technicznych

chodziło mi o brak obecności wyłącznie przez strach przed "pandemią"

Godzinę temu, Blondka napisał:

Mam poczucie że próbujesz się kreować na innego niż jesteś w rzeczywistości

To kiepskie masz poczucie. Ja nigdy nikogo nie udaję i mówię co myślę, dlatego spotykam się z takimi a nie innymi reakcjami. Od kreowania się na kogoś innego to był mój słynny "przyjaciel" z rajdu gdzie utopiłem forka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Infra napisał:

Także pier...isz kocopoły.

Jak zwykle więc nic nowego nie odkryłeś :)

1 godzinę temu, Infra napisał:

możesz rozwinąć wątek? grozisz mi 

Ależ skąd, nie śmiałbym, ja tylko przepowiadam przyszłość..

1 godzinę temu, Infra napisał:

chodziło mi o brak obecności wyłącznie przez strach przed "pandemią"

Mało konkretnie i mało kulturalnie to ująłeś.

1 godzinę temu, Panzerpferd napisał:

Nie ma co łapać się za słówka, bo do niczego konstruktywnego to nie prowadzi.

Zwłaszcza dyskutując z kimś bez taktu i samodystansu.

 

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Infra napisał:

Ja też mam swoje racje. Jeśli dla kogoś ta pseudopandemia jest jedynym powodem, to to jest dopiero  dla mnie słabe. I bez wyjeżdżania mi babciami i dziadkami. Moi rodzice też się nie dali zastraszyć. Bo to jest pandemia strachu i głupoty. Teście pracują w sanepidzie, koleżanka-lekarz w szpitalu MSWiA a w moim środowisku już kilka osób przeszło koronkę, w tym młodzi i starzy, więc nie pitolę jak antymaseczkowiec (to akurat ta sama parafia inteligencji co Ci zamykający się w swoich piwnicach). Więcej nie mam nic do dodania, kto chce to niech sypie minusami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tadeo napisał:

 

informacyjnie: moja rodzina również pracuje w sanepidzie (właśnie jedno z nich zostało poinformowane o pozytywnym wyniku testu !!!!!),  moja mama (jej pogrzeb odbył się  w sobotę) była tydzien temu operowana w szpitalu, który wypisał ją przymusowo następnego dnia bowiem przez Covid nie leczą już normalnych chorób.....ze swej strony jeśli zobaczę kogokolwiek w moi  otoczeniu bez maseczki i zachowania ludzkiej ostrożności to zwyczajnie powiem  głośno co o tym myśle zabraniając zbliżania się do mnie!

Mieszkamy w pięknym, wolnym kraju a więc każdy ma prawo pod własnym dachem i we własnym gronie czynić co jemu się podoba, ale kiedy wyścibi nos na teren publiczny obowiązują go zasady takie jak wszystkich

  • Smutny 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem właśnie od speca od CB radia.

Wiem już, czemu na Jurze tak słabo Was słyszałem.

Chciałem być cwańszy od całego Gangu Olsena i zaparłem antenę o belkę bagażnika dachowego - co by mi jej krzaki nie przewracały i tym sposobem popsułem jej właściwości nadawczo/ odbiorcze :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, u mnie antena jest pomiędzy belkami bagażnika i jak gałęzie antenę przewracają, to opiera się ona przez moment o poprzeczkę po czym  samoistnie wraca na swoje miejsce.

  • Super! 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...