Skocz do zawartości

ZAPROSZENIE NA RAJD: Zamość - Józefów - Gorajec (24 października)


Panzerpferd

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, .Misza. napisał:

ilości naklejek

Dobra, to liczym:

z przodu 1 owiewce szyberdachu, 1 na przedniej szybie i 2 na masce = 4

z prawego boku 1 na tylnej bocznej szybie, 1 na klapce wlewu paliwa, 1 na lusterku = 3

z lewego boku 1 na lusterku (skromnie coś :D)

z tyłu 1 na tylnej szybie, 1 na klapie = 2

w środku 1 na desce rozdzielczej

TOTAL: 4+3+1+2+1=11 :D

 

121130598_669742233733839_244242367863578530_n(1).jpg

121225116_1464809230576534_2653057044585900186_n.jpg

119813568_3462454013847052_4019130085749445658_n.jpg

  • Super! 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że @niezrównowaŻonasiedzi na tym swoim strychu, @Panzerpferd bardzo zajęty robieniem dla niej kanapek i innych posiłków, postanowiłam, proszona zupełnie przez nikogo, podzielić się z wami planem sobotniej wycieczki. Plan dotychczas był tak tajny, że nawet organizatorzy o nim nie wiedzieli.

Drodzy, droga będzie błotnista, śliska, mokra. Niebo będzie zasnute ciemnymi chmurami, w powietrzu wyczuwalna wilgoć, w ciągu dnia kilkukrotnie będzie padać. Samochody utknął w środku lasu, w czymś ciemnym, mokrym, kleistym. Okaże się ,że nikt nie ma łopaty. @weiserdozna halucynacji i widząc konwój w lusterku pojedzie w pi##u, a my jak to w każdym horrorze, zaczniemy się rozdzielać i znikać jeden po drugim....

 

 

 

 

 

Tak że ten... ;)

 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rozrabiara jak to bywa w horrorach (tych amerykańskich) w pierwszej kolejności znika osobnik o mocno równikowej karnacji pochodzenia afroamerykanskiego (określenie wymuszone poprawnością polityczno-etniczną ;)). Kogo zatrudnimy do tej roli? :biglol:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mattipk napisał:

@Rozrabiara jak to bywa w horrorach (tych amerykańskich) w pierwszej kolejności znika osobnik o mocno równikowej karnacji pochodzenia afroamerykanskiego (określenie wymuszone poprawnością polityczno-etniczną ;)). Kogo zatrudnimy do tej roli? :biglol:

A co Ty nie wiesz, że w każdym stadzie znajdzie się jakiś murz... tfu, czarna owca? :biglol:

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rozrabiara napisał:

czarna owca?

hmmmm.. czy to @Rozrabiara???:biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rozrabiara napisał:

Ten się śmieje, kto się śmieje ostatni. :OO:

Zdaje się mi, że to Ty nie potrafisz usiedzieć minuty w ciszy?? :rolleyes:

 

No nie jestem przekonany czy to ja kłapie jadaczką cały czas...-_-

Zdaje się, że nie :P

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brygado czołgów lekkich mam prośbę. Sprawdźcie w pierwszym poście tematu czy wymienieni są wszyscy, którzy jadą (włącznie z dziećmi). Dopinam noclegi i muszę wiedzieć na 100 proc. kto, gdzie. Przypominam też o wpisowym za osoby dorosłe. O wpłaty poproszę do piątku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, mattipk napisał:

@Rozrabiara jak to bywa w horrorach (tych amerykańskich) w pierwszej kolejności znika osobnik o mocno równikowej karnacji pochodzenia afroamerykanskiego (określenie wymuszone poprawnością polityczno-etniczną ;)). Kogo zatrudnimy do tej roli? :biglol:

Andrzejowi śnili się ostatnio jacyś murzyni z Kielc :lol:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie my niestety odpadamy

Dostaliśmy kwarantanne bo kolega z którym widzieliśmy się dziś dostał pozytywny wynik na koronę - a my czekamy co dalej bo Sanepid taki skory do współpracy nie jest.

 

Mamy do odstąpienia nocleg 2 osobowy w Morandówce (jeśli ktoś nie ma jeszcze noclegu na piętek/sobota to możemy to załatwić) @badul zainteresowany przejęciem miejsca ?

 

Zamówione koszulki wyślę do @Panzerpferd

  • Zmieszany 1
  • Smutny 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, KPR napisał:

Może przełożyć wyjazd?

Na kiedy? Jak pójdą Szwedy?

My i tak jedziemy. Jak zamkną bazę hotelową to ruszamy w nocy by ciut świt być w Zamościu.

Kto dojedzie ten z nami pochlapie się błotami :thumbup:

Maseczkę na ryj? :drool:

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

9 minut temu, Blondka napisał:

Morandówka sucks! Pańcia nie chce oddać piniendzy ale zamienić na innych lokatorów owszem lub może odroczyć wykorzystanie noclegu...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nic się nie martw, postaramy się żeby choć odrobinę tego pożałowali.;)

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni, podobnie jak cała branża, walczą o życie 

Rozumiem ale nie może się to odbywać kosztem innych, moim kosztem. Bo Morandówka właśnie tak postepuje... rozumiem jakis procent ale całość? Jest trend by być łagodnym życzliwym a nie egoistycznym... Dla mnie to słabe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! Powiem więcej. Pobrali całość rezerwacji a kosztów związanych z moim pobytem mieć nie będą bo zwyczajnie mnie tam nie bedzie wiec odpada im koszt prania pościeli, reczników sprzątania, śniadania bo mnie nie bedzie. Mało tego założe się że ten pokój jak sie nadaży okazja sprzedadza po raz drugi... dla mnie to nie chęć przetrwania a złodziejstwo!

To tak jakbym ja za odwołaną przez pacjenta pierwszą konsultacje pobierała opłate jak za odbytą! I zapisała na to miejsce kolejnego pacjenta! Przecież to nieetyczne! Tylko o mnie by powiedziano że pazerna na kase i nadużywająca a o nich że chcą przeżyć!

No nie kupuje tego... sorry

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondka - miałem rezerwację na booking. 15.X miał booking pobrać opłatę. W poniedziałek zadzwoniłem i zapytałem co jak pobiorą a ja nie przyjdę, bo kwarantanna albo cokolwiek innego. Pani poprosiła żebym zdjął rezerwację na booking i dał znać, ona mi wpisze rezerwację "do zeszytu". Poprosiła, że jak nie będziemy mogli przyjechać, to dać jej znać, choćby SMS. Można załatwić sprawę po ludzku. Szkoda, że oni tak nie potrafią.

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...