Jump to content

Żarówki

stick
 Share

Recommended Posts

Szukałem ,szukałem ale nie znalazłem świeżego tematu. Światła mijania dokonały swojego żywota ,najpierw jedna  po kilku tygodniach druga  ,pytanie takie - jakie firmy  polecacie i jakie tam powinny siedzieć żarówki pacjent STI 06 ,dziękuję za podpowiedzi

No to może wyjąć i zobaczyć co siedzi? Czy H1 czy H7? Nie ma chyba co się pchać w żadne "1500 % plus ultra" itd. Tylko jakieś markowe i będzie dobrze.

Miałem kiedyś takie 150% plus markowe. Lepiej to to świeciło ale duuuużo krócej. Co 3 miesiące 90PLN na żarówki to trochę za dużo. Wróciłem do zwykłych markowych.

Jeden z motoryzacyjnych portali robił jakiś czas temu test żarówek. Poszukaj coś więcej się dowiesz i zdecydujesz.

@Ayu zgadza się co prawisz i takiej podpowiedzi potrzebowałem ,ksenon i żarniki D2S przed południem założone osram cool blue intense 6000k ,czekam do wieczora i zobaczę jak to świeci ;D dziękuję za wszelaką pomoc ,pozdrawiam

Edited by stick

• 1 year later...

Jest taki filmik w internecie, porównanie Philipsa, Osrama i Tungsrama w najmocniejszych wersjach. Kamery z kilku ujęć i najlepiej świeciły najtańsze z tych trzech czyli węgierskie (choć z kapitałem amerykańskim) Tungsramy. 

Osobiście używam ich od jakiś 10 lat w różnych japońskich samochodach w wersji +90 procent światła więcej i z własnego doświadczenia polecam. Wytrzymują około roku, ale zależy ile kto jeździ. Ja robię około 15 tyś. Kiedyś były wytrzymalsze ale i tak myślę, że to przyzwoity wynik. 

Najgorzej wypadł germanski Osram, z resztą wiem, że z trwałością też jest słabo. 

Edited by marc120
  • Upvote 1

3 godziny temu, marc120 napisał:

Jest taki filmik w internecie, porównanie Philipsa, Osrama i Tungsrama w najmocniejszych wersjach. Kamery z kilku ujęć i najlepiej świeciły najtańsze z tych trzech czyli węgierskie (choć z kapitałem amerykańskim) Tungsramy. 

Osobiście używam ich od jakiś 10 lat w różnych japońskich samochodach w wersji +90 procent światła więcej i z własnego doświadczenia polecam. Wytrzymują około roku, ale zależy ile kto jeździ. Ja robię około 15 tyś. Kiedyś były wytrzymalsze ale i tak myślę, że to przyzwoity wynik. 

Najgorzej wypadł germanski Osram, z resztą wiem, że z trwałością też jest słabo. 

Konkretnie jakie używasz tungsramy? Podeślij linka na priv jeżeli możesz.

4 godziny temu, marc120 napisał:

Wytrzymują około roku, ale zależy ile kto jeździ.

Zapisuje sobie zawsze kiedy zmieniam żarówki i OSRAMY potrafiły spalić mi się po 9-10 miesiącach, Tungsramy wytrzymały jak Philipsy i czyli prawie 13 miesięcy. Chłodna barwa Philipsów bardziej jakoś mnie przekuje ale są dwukrotnie droższe. Najchętniej wsadził bym ledy i był by spokój ;)

• 3 months later...