Skocz do zawartości

Żarówki


stick

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem ,szukałem ale nie znalazłem świeżego tematu. Światła mijania dokonały swojego żywota ,najpierw jedna  po kilku tygodniach druga  ,pytanie takie - jakie firmy  polecacie i jakie tam powinny siedzieć żarówki pacjent STI 06 ,dziękuję za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może wyjąć i zobaczyć co siedzi? Czy H1 czy H7? Nie ma chyba co się pchać w żadne "1500 % plus ultra" itd. Tylko jakieś markowe i będzie dobrze.

Miałem kiedyś takie 150% plus markowe. Lepiej to to świeciło ale duuuużo krócej. Co 3 miesiące 90PLN na żarówki to trochę za dużo. Wróciłem do zwykłych markowych.

Jeden z motoryzacyjnych portali robił jakiś czas temu test żarówek. Poszukaj coś więcej się dowiesz i zdecydujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ayu zgadza się co prawisz i takiej podpowiedzi potrzebowałem ,ksenon i żarniki D2S przed południem założone osram cool blue intense 6000k ,czekam do wieczora i zobaczę jak to świeci ;D dziękuję za wszelaką pomoc ,pozdrawiam

Edytowane przez stick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jest taki filmik w internecie, porównanie Philipsa, Osrama i Tungsrama w najmocniejszych wersjach. Kamery z kilku ujęć i najlepiej świeciły najtańsze z tych trzech czyli węgierskie (choć z kapitałem amerykańskim) Tungsramy. 

Osobiście używam ich od jakiś 10 lat w różnych japońskich samochodach w wersji +90 procent światła więcej i z własnego doświadczenia polecam. Wytrzymują około roku, ale zależy ile kto jeździ. Ja robię około 15 tyś. Kiedyś były wytrzymalsze ale i tak myślę, że to przyzwoity wynik. 

Najgorzej wypadł germanski Osram, z resztą wiem, że z trwałością też jest słabo. 

Edytowane przez marc120
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, marc120 napisał:

Jest taki filmik w internecie, porównanie Philipsa, Osrama i Tungsrama w najmocniejszych wersjach. Kamery z kilku ujęć i najlepiej świeciły najtańsze z tych trzech czyli węgierskie (choć z kapitałem amerykańskim) Tungsramy. 

Osobiście używam ich od jakiś 10 lat w różnych japońskich samochodach w wersji +90 procent światła więcej i z własnego doświadczenia polecam. Wytrzymują około roku, ale zależy ile kto jeździ. Ja robię około 15 tyś. Kiedyś były wytrzymalsze ale i tak myślę, że to przyzwoity wynik. 

Najgorzej wypadł germanski Osram, z resztą wiem, że z trwałością też jest słabo. 

Konkretnie jakie używasz tungsramy? Podeślij linka na priv jeżeli możesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, marc120 napisał:

Wytrzymują około roku, ale zależy ile kto jeździ.

Zapisuje sobie zawsze kiedy zmieniam żarówki i OSRAMY potrafiły spalić mi się po 9-10 miesiącach, Tungsramy wytrzymały jak Philipsy i czyli prawie 13 miesięcy. Chłodna barwa Philipsów bardziej jakoś mnie przekuje ale są dwukrotnie droższe. Najchętniej wsadził bym ledy i był by spokój ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...