Jump to content

pytanie o isofix w imprezie

radix99
 Share

Recommended Posts

Zanim się doczekasz odpowiedzi Dyrekcji to mogę tylko napisać na podstawie własnego doświadczenia - GT'99 nie miało isofixa, WRX MY'03 EU Spec ma. Nie wiem jak bug-eye - może jakiś posiadacz się wypowie :-)

dzięki, to już coś :cool: . kolega jest bliski zakupu, a właśnie urodziła mu się Patrycja i chce/musi również pod tym kątem rozważyć sprawę :mrgreen:

my 05 tez oczywiscie juz ma, ale wg mnie nie potrzebne to ustojstwo do niczego, kosztuje min kilka setek a chyba bezpieczenstwa nie poprawia. Ułatwia i przespiesza wkładanie fotelika, które i tak jest bardzo proste i trwa góra 30 sek. Wybór oczywiscie nalezy do klienta :mrgreen:

my 05 tez oczywiscie juz ma, ale wg mnie nie potrzebne to ustojstwo do niczego, kosztuje min kilka setek a chyba bezpieczenstwa nie poprawia. Ułatwia i przespiesza wkładanie fotelika, które i tak jest bardzo proste i trwa góra 30 sek. Wybór oczywiscie nalezy do klienta :mrgreen:

abs też nie skraca drogi hamowania, a jakoś wszyscy się pogodzili i płacą :cool:

radix płaca bo jest w standardzie a potem wyjmuja bezpieczniki :mrgreen: . Co do isofixu to jest moje zdanie, poprawcie mnie jesli sie myle w sprawie bezpieczeństwa. jest lepiej z isofixem czy tak samo? Do moich fotelików kosztował 700 zł x 2 wyszło sporo i sie niezdecydowałem

• 2 weeks later...
radix płaca bo jest w standardzie a potem wyjmuja bezpieczniki :mrgreen: . Co do isofixu to jest moje zdanie, poprawcie mnie jesli sie myle w sprawie bezpieczeństwa. jest lepiej z isofixem czy tak samo? Do moich fotelików kosztował 700 zł x 2 wyszło sporo i sie niezdecydowałem

nie wiem, bo nie używam :cool: . za to kolega, który pytanie zadawał, nie wyobraża sobie życia bez tego - ale to pewnie bardziej dla wygody...

Co do isofixu to jest moje zdanie, poprawcie mnie jesli sie myle w sprawie bezpieczeństwa. jest lepiej z isofixem czy tak samo?
Mylisz sie. ISOFIX znaczaco poprawia bezpieczenstwo dziecka w foteliku.

Wystarczy zerknac na dowolna strone z informacjami/testami fotelikow.

• Dyrekcja SIP

Od wprowadzenia aktualnej wersji karoserii.

Przy okazji - gratuluję rozsądku ! Szkoda, że tak rzadko użytkownicy samochodów myślą o tak istotnych elementach wyposażenia.

Swego czasu, gdy pewnej mamie zwróciłem uwage na konieczność przypinania pasami pociechy i posiadania fotelika spotkałem się z .... nadzwyczaj nieparlamentarną wiązanką ...

O tempora, o mores !

• 3 weeks later...