Skocz do zawartości

Którą generację subaru imprezy wybrać na codzień ? GC czy GD


Prestige

Rekomendowane odpowiedzi

Gh jest paskudne według mnie i nie kupił bym wozu który mi się podoba ,GD WRX po 1 lifcie jest idealny :-) Oczywiście ,kupię lub się zamienię dopiero kiedy będzie coś fajnego ,mogę poczekać nie ma problemu ,na Lexa też sporo czasy czekałem i wisiałem na ogłoszeniach żeby kupić coś konkretnego i z tym będzie to samo.
Tak właśnie myślałem że na blobie się skończy :mrgreen:

Wysłane z mojego mądrego telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-) Najładniejszy przód ,choć 1 wersja z tymi nakładkami na lampy też jest spoko ,co się trafi ,nie będę wybrzydzał jak się trafi super egzemplarz obojętnie po którym lifcie lub przed ,grunt to dobrą sztukę kupić a jakieś bajery itp się dokupi :-)Kwestie wizualny w takim wozie schodzą na drugi plan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , będę chyba oglądał jednego WRXA blobie i zastanawiam się co dokładnie prócz korozji i normalnych rzeczy mam w nim sprawdzić.Zabiorę go na stację także ogólne rzeczy ,branie oleju można sprawdzić tym bardziej że jest na przelocie ale ciśnienie kompresji już będzie raczej ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz GD wrx. Mam bloba wrx jako daily... pokonuje minimum 140km dziennie. Auto całkowicie bezawaryjne (pomimo mapy na 1.2 bara). Miałem i gc gt99. GD jest delikatnie ociężałe względem GC, ale ma to swoje plusy. Dzięki większej wadze na codzień prowadzi się bardziej komfortowo (nie mylić z reakcją, precyzją itd) zawieszenie również wybiera lepiej nierówności. Auto jest cichsze w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...