Skocz do zawartości

Szklanki


Michał Zb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Czy ktoś jest w stanie doradzić cos w temacie kupna/szlifu szklanek forester SG 2.5xt. Aktualnie temat ciezko dostępny zeby dostac nowe qiec moze jakies propozycje szlifu gdzie wysłać takie coś w mojej okolicy nie chcą tego zrobić. Niby drobnostka a silnik wyjęty i czeka. Ktoś pomoze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,  Czy ktoś jest w stanie doradzić cos w temacie kupna/szlifu szklanek forester SG 2.5xt. Aktualnie temat ciezko dostępny zeby dostac nowe qiec moze jakies propozycje szlifu gdzie wysłać takie coś w mojej okolicy nie chcą tego zrobić. Niby drobnostka a silnik wyjęty i czeka. Ktoś pomoze ? 

 

ASO nie ma? W serwisówce masz numery poszczególnych rozmiarów.A na upartego, kamień szlifierski do wiertarki stołowej. Szklankę w drewniany uchwyt i jazda. Dobry mikrometr do pomiarów. default_biggrin.png

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Michał Zb napisał:

Starachowice woj. Świętokrzyskie, ale dystans nie ma problemu można zawsze wysłać 


Narzędziownia Łucznik w Radomiu zrobi. Ze trzy lata temu brali coś ok. 30zł od szklanki. Teraz nie wiem ile biorą, bo szlifuję sam. Wystarczy wiertarka stołowa i kamień szlifierski, schodzi z tym sporo czasu. Jak jest dużo do szlifowania, to na silnik trzeba przeznaczyć kilka godzin. W Łuczniku trzeba było czekać co najmniej tydzień. 
Nowe szklanki są dostępne, ale nie zawsze wszystkie wymiary. Coś ok. 100zł sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...