Skocz do zawartości

JAPFEST 2020 ODTJ Tomaszowo


Danko

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobnie największy zlot w kraju w tym roku, w dodatku japoński, a wątku nie ma.. Jak to to tak? Tym, którzy będą tłumaczyć nie trzeba. W tym roku dla większości trochę dalej, dla mnie pod nosem. Z kim się widzimy? Jednocześnie jak macie pytania co do okolicy - pomogę jak mogę :thumbup:

Wiem już, że pojawić ma się @JoteeN

Ktoś jeszcze? Jako widz, uczestnik? 

Link do strony :

http://www.japfest.pl/informacje

Link do wydarzenia na fb:

https://facebook.com/events/s/japfest-2020-code-of-war-7th-i/641534209926454/?ti=cl

Edytowane przez Danko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też będę! nie wiem, czy uda mi sie Subarakiem, ale na bank przyjadę pooglądać prawdopodobnie w komplecie dziewczyna + kudłaty bąbelek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, JoteeN said:

Też się długo decydowałem, nie miałem nawet specjalnych zdjęć. A Ty Masz nietuzinkowe BP5:upside-down-face_1f643-small:

Ja właśnie też się nie mogę zebrać żeby zdjęcia porobić takie za dnia ;) ale może na tygodniu wyskoczę na jakąś sesyjkę to wtedy wyślę zgłoszenie. Zobaczymy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, mmarcinek napisał:

Też będę! nie wiem, czy uda mi sie Subarakiem, ale na bank przyjadę pooglądać prawdopodobnie w komplecie dziewczyna + kudłaty bąbelek.

Przemysl sprawę kudłatego, może to ciężko znieść ;)

@WaldekWdo końca miesiąca zgłoszenia, dajesz! Twojego Legwana zdecydowanie stawiam ponad mojego :thumbup:

Edit - albo nie zgłaszaj, bo mnie wydelegują:mrgreen:

Edytowane przez Danko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Danko said:

do końca miesiąca zgłoszenia, dajesz! Twojego Legwana zdecydowanie stawiam ponad mojego :thumbup:

A Ty swojego zgłosiłeś też? Dostałeś już jakąś odpowiedź ? :)

3 minutes ago, Danko said:

Edit - albo nie zgłaszaj, bo mnie wydelegują:mrgreen:

Hahaha, nie sadze zeby Cie wydelegowali. Jak by się udało w kilka subaraków razem stać to by była bajka :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, WaldekW napisał:

A Ty swojego zgłosiłeś też? Dostałeś już jakąś odpowiedź ? :)

Hahaha, nie sadze zeby Cie wydelegowali. Jak by się udało w kilka subaraków razem stać to by była bajka :D

 

Juz dawno :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, WaldekW napisał:

To zgłoszenie poszło. Ale nie jestem za bardzo przekonany zdjęciami bo wyszły bardzo średnio:/ coś nie miałem weny na ich porządna obróbkę dzisiaj :/

Głowa do góry i pokaz fotki :thumbup:

Moje 3 poniżej - też żadna rewelacja 

20200622_223324.jpg

20200622_223031.jpg

20200622_222719.jpg

Edytowane przez Danko
  • Super! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań sie mazać :biglol:

Człowiek od ust se odejmuje, ostatnie pinć złotych wydaje na alu nakrętki do kół w kolorze, jeździsz z kumplem w plener szukać ujęć do folderu, a jakiś pan x od seicento wpieprzając hotdoga z Orlenu, będzie mlaskał czy przyjąć czy nie.

Ogromne Bóg zapłać.

Edytowane przez Pan Dziedzic
  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Pan Dziedzic napisał:

Przestań sie mazać :biglol:

Człowiek od ust se odejmuje, ostatnie pinć złotych wydaje na alu nakrętki do kół w kolorze, jeździsz z kumplem w plener szukać ujęć do folderu, a jakiś pan x od seicento wpieprzając hoddoga z Orlenu, będzie mlaskał czy przyjąć czy nie.

Ogromne Bóg zapłać.

Eee, jeden z Panow X niedawno sprzedał Skyline R34 gtt, około 500km I kupił nismo 370z ;) Poza tym mają Silvi S15, Miate, BMW e46 na tor. Mieli/mają Evo, preludy.. I to ich nie pierwszy zlot, logistycznie to też jest naprawdę nieźle ogarnięte. A co do selekcji.. Mi to się podoba. Jest jakaś kontrola nad tym kto, czym będzie. Ale z gustem jak z tyłkiem, wiadomo.. :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywałuję   @przemorg  wjedzie Suprą :biglol:. znając życie już dawno zapisany :biglol:.

 

@WaldekW wpadajcie z Antkiem i resztą brygady czyli Agą :D na jakąś kawę procentową czy jakoś tak :mrgreen:. @przemorg liczę, że coś z Kaśką wypijemy ;).

 

Godzinę temu, Pan Dziedzic napisał:

Dziwny zlot że trzeba sie prosić o przyjęcie. :coffee:

 

Jak zgłosi się przykładowo z 23 Nissany Micra to wybierają ten z wisienką na dachu he he he. A jak zgłosi się jeden taki Pltatinium rdza Coolection  to wjeżdża złomek albo nie wjeżdża :biglol:.

 

PS:  Waldek jak Ty nie wjedziesz to ta Impreza jest nic nie warta ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...