Jump to content

ZAPROSZENIE NA RAJD: Olkusz - Pieskowa Skała - Michałówka (8 sierpnia)

Recommended Posts

• Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Oto jeszcze kilka fot, reszta na nasz prywatny dysk leci 

Kochani, chyba wielkiej tajemnicy Wam nie zdradzę jak powiem, że @Panzerpferd dostał dziś wstępną zgodę od Urzędu Miasta Zamościa, żebyśmy nasz październikowy rajd rozpoczęli z Rynku, spod samiuśkiego

Mega dzięki za zajefajną subaru imprezę  Na razie szybki przegląd fot, idziemy odpoczywać  Serdecznie pozdrowienia dla @Gabin super dziewczyny subaryny na motorze, którą spotkaliśmy na trasie

Posted Images

Fajne urozmaicenie, od gór po pustynię przez błoto:thumbup:

Podoba się'dla mnie' bardzo:bowdown:

• Like 3
  • Haha 2
  • Upvote 1

Rewelacja! Dwie tańcujące po pustyni świnki świetnie wyszły na zdjęciach :)

Edited by keyman
  • Like 3
  • Upvote 1
W dniu 9.08.2020 o 17:32, Panzerpferd napisał:

Mega dzięki za zajefajną subaru imprezę :D

Na razie szybki przegląd fot, idziemy odpoczywać :thumbup:

Serdecznie pozdrowienia dla @Gabin super dziewczyny subaryny na motorze, którą spotkaliśmy na trasie :)

20200808_171202(0).jpg

AJG_6667.JPG

AJG_6818.JPG

AJG_6751.JPG

AJG_7003.JPG

AJG_6895.JPG

AJG_7284.JPG

AJG_7127.JPG

AJG_6973.JPG

Cześć!
Również pozdrawiam całą ekipę :D 
Zdjęcia są "straszne" (czytajcie: super i już nie mogę się doczekać własnego Forka :D )

Do zobaczenia w terenie - dosłownie lub nie dosłownie :)

• Like 9

Relacja z Rajdu. Tym razem dłuższa bo Smoczycy zachciało się szaleć również drugiego dnia :evil2:

Zapraszam:

• Like 6

Po dogłębnej analizie wyposażenia każdego Subi ze zlotu doszedłem do jednego wniosku który muszę zrealizować (przed oponą która poległa na mini wąwozie ) to ... naklejka świnki

• Like 5
  • Upvote 1
1 godzinę temu, @daro napisał:

Po dogłębnej analizie wyposażenia każdego Subi ze zlotu doszedłem do jednego wniosku który muszę zrealizować (przed oponą która poległa na mini wąwozie emoji2955.png) to ... naklejka świnki emoji23.png

Hahaha, u mnie podobnie, jakoś ciągle o tym myślę i ciągle o tym zapominam ;) i tak od dwóch lat ;) 

• Confused 1
  • Upvote 1

Ja się w te świnie tak wkręciłam, że nawet swoją hondzinę oświniaczyłam, co by było wiadomo, że Subaru jest w rodzinie: tył (na zdjęciu) + klasycznie lewe lusterko.

honda swinia.jpg

• Like 6
2 minuty temu, mattipk napisał:

Prestiż :D trzeba będzie wypucować świnki dla uciechy gawiedzi ;)

My, z naszą folią budowlaną nawet nie mamy co się pokazywać, poczekamy na przedmieściach ;p

• Haha 6
2 minuty temu, keyman napisał:

My, z naszą folią budowlaną nawet nie mamy co się pokazywać, poczekamy na przedmieściach ;p

Nie ma tęczowej folii? ;)

• Haha 3
Ale to przed rajdem, a nie po...

po, to Urząd Miasta Zamość by nas tam nie chciał...@Panzerpferd mam nadzieję, że w podaniu napisałeś że rynek nie zostanie przez nas uświniony, a jedynie "uświniony" default_wink.png

• Haha 5
43 minuty temu, keyman napisał:

po, to Urząd Miasta Zamość by nas tam nie chciał...@Panzerpferd mam nadzieję, że w podaniu napisałeś że rynek nie zostanie przez nas uświniony, a jedynie "uświniony" default_wink.png

Choć myślę, że po wyglądają znacznie lepiej niż przed, ale co tam se UM Zamość woli ;)

• Like 1

Skoro moja PiGi  warsztatuje postanowiłem doposażyć prosiaczka w bagażnik dachowy.

czy może Ktoś z szanownego Towarzystwa kojarzy link lub namiar na te fajne co ma kilka sztuk w naszym stadku ?

15 godzin temu, Bartt Niewiadomski napisał:

Skoro moja PiGi  warsztatuje postanowiłem doposażyć prosiaczka w bagażnik dachowy.

czy może Ktoś z szanownego Towarzystwa kojarzy link lub namiar na te fajne co ma kilka sztuk w naszym stadku ?

Zapytaj @koziolek, @weiser i @GregorWOT