Jump to content

ZAPROSZENIE NA RAJD: Olkusz - Pieskowa Skała - Michałówka (8 sierpnia)

Recommended Posts

18 minut temu, Panzerpferd napisał:

Mam już pomysł na niedzielną pojeżdżawkę (dodałem nową warstwę to mapy rajdu jak ktoś ciekaw).

Zaczniemy w Hucisku - to niedaleko na północ od ośrodka Morsko i pojedziemy na północ, całkiem się ciekawie zapowiadającymi trasami, by zakończyć zabawę w okolicach Olsztyna - jest tam tor offroadowy - się zobaczy jak to wygląda i dokatuje prosiaczki, co by nasi oswojeni mechanicy się nie nudzili (zdanie mi wyszło prawie jak u Orzeszkowej :biglol:)

Rewelacja! Już zassałem do Locusa ;)

• Like 2
  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Oto jeszcze kilka fot, reszta na nasz prywatny dysk leci 

Kochani, chyba wielkiej tajemnicy Wam nie zdradzę jak powiem, że @Panzerpferd dostał dziś wstępną zgodę od Urzędu Miasta Zamościa, żebyśmy nasz październikowy rajd rozpoczęli z Rynku, spod samiuśkiego

Mega dzięki za zajefajną subaru imprezę  Na razie szybki przegląd fot, idziemy odpoczywać  Serdecznie pozdrowienia dla @Gabin super dziewczyny subaryny na motorze, którą spotkaliśmy na trasie

Posted Images

50 minut temu, Panzerpferd napisał:

Mam już pomysł na niedzielną pojeżdżawkę (dodałem nową warstwę to mapy rajdu jak ktoś ciekaw).

Zaczniemy w Hucisku - to niedaleko na północ od ośrodka Morsko i pojedziemy na północ, całkiem się ciekawie zapowiadającymi trasami, by zakończyć zabawę w okolicach Olsztyna - jest tam tor offroadowy - się zobaczy jak to wygląda i dokatuje prosiaczki, co by nasi oswojeni mechanicy się nie nudzili (zdanie mi wyszło prawie jak u Orzeszkowej :biglol:)

Ech za późno panzerku, za późno... w niedzielę planuję całodzienne moczenie na pogorii ;) 30 stopni w sobotę w aucie wystarczająco mnie wykończy.

• Like 1
3 godziny temu, keyman napisał:

Jutro będę ją jeszcze modyfikował, nie wszystko mi w niej leży.

Na ten tor offroadowy się pchać nie będziemy, to prywatna inicjatywa.

Finałowo staniemy koło ruin zamku w Olsztynie, może coś zjemy i pewnie większość załóg odłączy się by wracać do domu. A ponieważ my zostajemy w ośrodku dzień dłużej to podjedziemy na tor, oblukamy co to, by na przyszłość wiedzieć czy się tam pchać :)

W dniu 4.08.2020 o 13:31, keyman napisał:

Poproszę o ponowienie ssania, zmodyfikowałem niedzielną pojeżdżawkę.

Startujemy spod samego ośrodka Morsko i trochę poszalejemy. Będą lasy, piachy i bród do pokonania :yahoo:

W sumie 55 kilometrów, dojedziemy do Olsztyna na kawę.

• Like 1
W dniu 3.08.2020 o 20:33, mattipk napisał:

My kończymy pracę o 16 ale chcemy jeszcze zatrzymać się u nas w Piasecznie przed wyjazdem. To myślę że my najwcześniej moglibyśmy wyjechać 18.30-19

Matti,

Ja jednak też siedzę do 16 w robocie i tez póxniej wyjadę.

To szukajmy się na trasie na CB na 16

G

• Upvote 1

Witam Szanowne Grono ! :)

na 99% Świnia moja zacna zrobiła psikusa i odmówiła mocy..

myśl pierwsza obstawiała winę serducha lecz skrzynia wymusiła pieeerwszeństwo w usterkach i Qurła nie moc......

jakoś dojadę a na miejscu coś wymyślę..

13 minut temu, Bartt Niewiadomski napisał:

jakoś dojadę a na miejscu coś wymyślę..

Wbydlaj i się nie przejmuj. U nas się miejsce znajdzie, @GregorWOT jedzie sam, porozdzielamy Was po załogach i będziemy udawać, że nic się nie stało :thumbup:

Przyszły.

8FD3A5BA-D84C-4FB3-A114-C618B3B0EB7B.thumb.jpeg.88f81d15e11f17ae16fa50e015001b85.jpeg
Pokazałem dziecku... jak będzie kolejne zamowienie to też się na te piszemy (x2) - super wyszło!
  • Upvote 1
1 minutę temu, keyman napisał:
6 minut temu, Rozrabiara napisał:
Przyszły.

8FD3A5BA-D84C-4FB3-A114-C618B3B0EB7B.thumb.jpeg.88f81d15e11f17ae16fa50e015001b85.jpeg

Pokazałem dziecku... jak będzie kolejne zamowienie to też się na te piszemy (x2) - super wyszło!

Miś gratis :D

• Haha 2
2 godziny temu, Panzerpferd napisał:

Wbydlaj i się nie przejmuj. U nas się miejsce znajdzie, @GregorWOT jedzie sam, porozdzielamy Was po załogach i będziemy udawać, że nic się nie stało :thumbup:

potwierdzam, jade Sam, Renata musi zostać w domu,jak trzeba to miejsca troch e jest.

G