Skocz do zawartości

ZAPROSZENIE NA RAJD: Olkusz - Pieskowa Skała - Michałówka (8 sierpnia)


Panzerpferd

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Panzerpferd napisał:

Mam już pomysł na niedzielną pojeżdżawkę (dodałem nową warstwę to mapy rajdu jak ktoś ciekaw).

Zaczniemy w Hucisku - to niedaleko na północ od ośrodka Morsko i pojedziemy na północ, całkiem się ciekawie zapowiadającymi trasami, by zakończyć zabawę w okolicach Olsztyna - jest tam tor offroadowy - się zobaczy jak to wygląda i dokatuje prosiaczki, co by nasi oswojeni mechanicy się nie nudzili (zdanie mi wyszło prawie jak u Orzeszkowej :biglol:)

 

Rewelacja! Już zassałem do Locusa ;)

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Panzerpferd napisał:

Mam już pomysł na niedzielną pojeżdżawkę (dodałem nową warstwę to mapy rajdu jak ktoś ciekaw).

Zaczniemy w Hucisku - to niedaleko na północ od ośrodka Morsko i pojedziemy na północ, całkiem się ciekawie zapowiadającymi trasami, by zakończyć zabawę w okolicach Olsztyna - jest tam tor offroadowy - się zobaczy jak to wygląda i dokatuje prosiaczki, co by nasi oswojeni mechanicy się nie nudzili (zdanie mi wyszło prawie jak u Orzeszkowej :biglol:)

 

Ech za późno panzerku, za późno... w niedzielę planuję całodzienne moczenie na pogorii ;) 30 stopni w sobotę w aucie wystarczająco mnie wykończy.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, keyman napisał:

Rewelacja! Już zassałem do Locusa ;)

Jutro będę ją jeszcze modyfikował, nie wszystko mi w niej leży.

 

Na ten tor offroadowy się pchać nie będziemy, to prywatna inicjatywa.

Finałowo staniemy koło ruin zamku w Olsztynie, może coś zjemy i pewnie większość załóg odłączy się by wracać do domu. A ponieważ my zostajemy w ośrodku dzień dłużej to podjedziemy na tor, oblukamy co to, by na przyszłość wiedzieć czy się tam pchać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.08.2020 o 13:31, keyman napisał:

Rewelacja! Już zassałem do Locusa ;)

Poproszę o ponowienie ssania, zmodyfikowałem niedzielną pojeżdżawkę.

Startujemy spod samego ośrodka Morsko i trochę poszalejemy. Będą lasy, piachy i bród do pokonania :yahoo:

W sumie 55 kilometrów, dojedziemy do Olsztyna na kawę.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2020 o 20:33, mattipk napisał:

My kończymy pracę o 16 ale chcemy jeszcze zatrzymać się u nas w Piasecznie przed wyjazdem. To myślę że my najwcześniej moglibyśmy wyjechać 18.30-19

 

Matti,

Ja jednak też siedzę do 16 w robocie i tez póxniej wyjadę.

To szukajmy się na trasie na CB na 16

G

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanowne Grono ! :)

na 99% Świnia moja zacna zrobiła psikusa i odmówiła mocy..

myśl pierwsza obstawiała winę serducha lecz skrzynia wymusiła pieeerwszeństwo w usterkach i Qurła nie moc......

 

jakoś dojadę a na miejscu coś wymyślę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, keyman napisał:
6 minut temu, Rozrabiara napisał:
Przyszły.
 
8FD3A5BA-D84C-4FB3-A114-C618B3B0EB7B.thumb.jpeg.88f81d15e11f17ae16fa50e015001b85.jpeg

Pokazałem dziecku... jak będzie kolejne zamowienie to też się na te piszemy (x2) - super wyszło!

Miś gratis :D

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Panzerpferd napisał:

Wbydlaj i się nie przejmuj. U nas się miejsce znajdzie, @GregorWOT jedzie sam, porozdzielamy Was po załogach i będziemy udawać, że nic się nie stało :thumbup:

 

potwierdzam, jade Sam, Renata musi zostać w domu,jak trzeba to miejsca troch e jest.

 

G

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...