Jump to content

ZAPROSZENIE NA RAJD: Olkusz - Pieskowa Skała - Michałówka (8 sierpnia)

Recommended Posts

24 minuty temu, mattipk napisał:

Opony są, pas/lina jest, szekle są. Drużyna mattiego gotowa na podbój Jury :dance:

O matulu, co to Subaru robi ludziom w mózgach :thumbup: Niedługo razem będziemy wyglądać jak wyjęci z MadMax'a:drool::evil2:

madmax.jpg

• Like 3
  • Haha 2
  • Replies 275
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Oto jeszcze kilka fot, reszta na nasz prywatny dysk leci 

Kochani, chyba wielkiej tajemnicy Wam nie zdradzę jak powiem, że @Panzerpferd dostał dziś wstępną zgodę od Urzędu Miasta Zamościa, żebyśmy nasz październikowy rajd rozpoczęli z Rynku, spod samiuśkiego

Mega dzięki za zajefajną subaru imprezę  Na razie szybki przegląd fot, idziemy odpoczywać  Serdecznie pozdrowienia dla @Gabin super dziewczyny subaryny na motorze, którą spotkaliśmy na trasie

Posted Images

3 minuty temu, mattipk napisał:

A propo dojazdu, organizujemy w piątek wspólny przejazd z Warszawy czy każdy na własną łapę jedzie i widzimy się na miejscu?

My na wspólny przejazd na pewno się nie piszemy, bo @Panzerpferd jak co piątek ma masakrę w pracy i siedzi do oporu, więc jak o 20 wyjedziemy, to będzie cudnie. Także tak z naszej strony.

Fajne to zdj ecie z MadMax'a.

Niedługo moj Szuwarek tak bedzie wygladał.

Ja do 15.00 siedze w robocie, ale potem bezposrednio z roboty bez zajeżdżania do domu chce rusząc. 

Matti i reszta zgraji, możemy kolumna dodrałować na miejsce. co do godziny, byle po 15.00 to ja sie moge dostosować. 

Zakładam że skrzynia biegów bedzie sprawna.

G

• Like 1

My kończymy pracę o 16 ale chcemy jeszcze zatrzymać się u nas w Piasecznie przed wyjazdem. To myślę że my najwcześniej moglibyśmy wyjechać 18.30-19

W to lato mamy zaszczyt zaprosić Was na rajd z przytupem.
Naszym celem Jura, jej błota, skałki, trunki... :superhero:

Damy w palnik aż zmięknie rura.
Nach świń! Siodłaj knura!

Cześć. Czy na sam rajd przyjmiecie do ogona? Nie wiem tylko czy ogarnę CB do weekendu.
  • Like 3

Cześć. Czy na sam rajd przyjmiecie do ogona? Nie wiem tylko czy ogarnę CB do weekendu.
Czyli będzie z nami kolejne XV :)
  • Like 1
55 minut temu, @daro napisał:

Spoko, damy radę, ale bez CB dużo stracisz, na nim jest świat alternatywny :biglol:
Jak jedziesz to poproszę 15 zł od dorosłego łebka wpisowego - w zamian dostaniesz co nieco :ph34r:

2 godziny temu, GregorWOT napisał:

Zakładam że skrzynia biegów bedzie sprawna

Musi być sprawna i musi z nami pojechać na Jurę, bo skoro nie będzie tym razem @weiser& Co., to jesteś w naszej drużynie JEDYNYM posiadaczem wyciągarki.

Jedynym.

Muuuuuuusisz jechać!!!!!! 

• Like 1
  • Haha 1

Czy jest jakiś podział produktów kanapkowych czy każdych wg. gustu? ...Czyli wszyscy smalczyk

Napiszcie kto co bierze to się nie zdublujemy.

Biorę:

1. Fajne pieczywo dla wszystkich
  2. Smalczyk, ogórasy
  3. Noże do krojenia, deski do krojenia, ręcznik papierowy, worki na śmieci, kubki plastikowe na gorące/ zimne napoje

Jak ktoś ma stolik turystyczny - przyda się :)

1 minutę temu, arkadio napisał:

Weźmiemy stolik turystyczny a żarło jak zwykle na krzywy ryj :OO:

My bierzemy dobry humor i koszulki. :biglol:

• Upvote 1
1 godzinę temu, Panzerpferd napisał:

Napiszcie kto co bierze to się nie zdublujemy.

Biorę:

1. Fajne pieczywo dla wszystkich
  2. Smalczyk, ogórasy
  3. Noże do krojenia, deski do krojenia, ręcznik papierowy, worki na śmieci, kubki plastikowe na gorące/ zimne napoje

Jak ktoś ma stolik turystyczny - przyda się :)

POzwolisz że pieczywo ogarnę oraz doooobre ciasteczka z Rodzinnej (brata) piekarni , patrząc przez pryzmat znajomości oraz świadomości produktu :)?

• Upvote 2

Mam już pomysł na niedzielną pojeżdżawkę (dodałem nową warstwę to mapy rajdu jak ktoś ciekaw).

Zaczniemy w Hucisku - to niedaleko na północ od ośrodka Morsko i pojedziemy na północ, całkiem się ciekawie zapowiadającymi trasami, by zakończyć zabawę w okolicach Olsztyna - jest tam tor offroadowy - się zobaczy jak to wygląda i dokatuje prosiaczki, co by nasi oswojeni mechanicy się nie nudzili (zdanie mi wyszło prawie jak u Orzeszkowej :biglol:)

• Like 2
1 minutę temu, _akir_ napisał:

wezcie sie do uczciwej pracy w koncu :P

Ja pracuję na hołmofisie i muszę sobie robić przerwy od gapienia się w monitor :D Służbowy monitor :mrgreen:

• Upvote 1