Jump to content

ZAPROSZENIE NA RAJD: Olkusz - Pieskowa Skała - Michałówka (8 sierpnia)

Recommended Posts

Teraz, _akir_ napisał:

Ja w fabryce juz zapowiedzialem ze biore wolne na ten weekend i nie ma zmiluj :)
Jak bedzie trzeba w czwartek juz przyjade :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

I bardzo dobrze! Wystarczy, że poświęciłeś Jurę dla fabryki.

• Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Oto jeszcze kilka fot, reszta na nasz prywatny dysk leci 

Kochani, chyba wielkiej tajemnicy Wam nie zdradzę jak powiem, że @Panzerpferd dostał dziś wstępną zgodę od Urzędu Miasta Zamościa, żebyśmy nasz październikowy rajd rozpoczęli z Rynku, spod samiuśkiego

Mega dzięki za zajefajną subaru imprezę  Na razie szybki przegląd fot, idziemy odpoczywać  Serdecznie pozdrowienia dla @Gabin super dziewczyny subaryny na motorze, którą spotkaliśmy na trasie

Posted Images

Posted (edited)

Odnośnie rajdu Zamość Gorajec.

Oto pokoje i ceny z Morandówki. Dzwońcie do nich lub mailowo rezerwujcie, mamy na to tydzień, później jak się uda: tel. 84 530 99 00, zamosc@morandowka.pl

Na bookingu wszystko wstrzymali na ten okres (noc z 23 na 24 października).

HASŁO "RAJD SUBARU"

5 pokoi 2-osobowych. Cena noclegu dla 1 osoby 159 zł ze śniadaniem (min. 2 osoby)

2  apartamenty 2-pokojowe (4 osoby) – Cena dla 1 osoby 149 zł ze śniadaniem ( min. 4 osoby)

1 apartament 2-pokojowy (max 6 osób) – Cena dla 1 osoby 139 ze śniadaniem (min. 4 osób)

Jak widzicie opłaca się ustawić z inną załogą i wziąć apartament :drinks:

@Infra - bądź poinformowany :D

ps. Dawajcie znać, jak ktoś zarezerwuje. 

Edited by Panzerpferd
  • Like 1

My wczoraj jeszcze przez Booking.com zarezerwowaliśmy. Mamy potwierdziną rezerwację w Morandówce na noc 23/24 X.

• Like 1
44 minuty temu, mattipk napisał:

Dzwoniłem już do morandowki i będą się jeszcze z tobą kontaktować @Panzerpferd

Wsio OK, po prostu nie zdążyli przeczytać drugiego maila ode mnie, że każdy będzie na własne kopyto rezerwować, ale jak widać zapisy działają :)

• Thanks 1

Wstępnie klepnięte. Czekam na potwierdzenie. Udało się ustalić, że w przypadkach losowych (pomimo zaliczek) będzie opcja rezygnacji do tygodnia przed. Wiemy jak jest i czasem coś komuś wypadnie. Pani rozumie i będą elastyczni.

ps. minimum 600km i 7h do Zamościa; 670km i 8h powrót... dużo... wyślemy opony kurierem i zmienię na miejscu ;p

• Upvote 1
2 minuty temu, keyman napisał:

@Panzerpferd wiesz że tym wątkiem, do tego na ogólnym, chcąc nie chcąc odpaliłeś zapisy ;p

Dobrze wyszło, jak bym się ociągał to by nam Morandówkę jakieś abstynenty opanowały. Wstyd :biglol:

• Haha 1
2 minuty temu, Panzerpferd napisał:

jakieś abstynenty opanowały. Wstyd :biglol:

A do tego dopuścić nie można (szczególnie mi jako członkowi nieformalnej brygady do spraw walki z trzeźwością zorganizowaną)

• Haha 2
Teraz, moominko napisał:

Maila od nich dostałeś od razu? Czy czekałeś?

dostałem jakaś minute po zakonczeniu rozmowy

sprawdz spam :P ewentualnie może zrobili literowke w adresie ktory im podales :) 

Orzesz ty orzeszku włoski,

jakiś szpikulec coś tu nie tak na forum ustawił i pokazuje mi się końmunikat, że

"Dziś już nie możesz dodać żadnych więcej reakcji".
A niech ich drzwi ścisną! :biglol:

• Haha 2
7 minut temu, _akir_ napisał:

dostałem jakaś minute po zakonczeniu rozmowy

sprawdz spam :P ewentualnie może zrobili literowke w adresie ktory im podales :) 

Doszło, poszło, do zobaczenia na miejscu.... matko bosko to ponad 2 miesiące jeszcze...

Tak układając trasę się zastanawiam nad dwoma opcjami:

1. Możemy na pełnej kobiecie wolnych obyczajów zrobić cały szlak i dojechać do Chutoru Gorajec ubłoceni, wykończeni, i na miejscu zespawać się pięknie i kolorowo... albo...
  2. Po wąwozach, obiedzie i kamieniołomie w Józefowie udać się na Czartowe Pole. To piękna miejscówka wśród licznych progów wodnych, kładek, schodków, ruin itp. Możemy tam poszwendać się pieszo nawet ponad godzinę i spalając sadełko wyluzować. Później szutrami dojedziemy do Gorajca a olaną część trasy zostawimy sobie na niedzielną pojeżdżawkę, która zakończy się na północ od Chutoru, by było bliżej do domu.
  • Like 1
3 minuty temu, moominko napisał:

matko bosko to ponad 2 miesiące jeszcze...

tyle i aż tyle :D 

szybko zleci :D 

ja w przyszlym tygodniu zaczynam modyfikacje chłodzenia CVT i stalowa płyta wjedzie :D 

• Like 1
  • Upvote 1
Teraz, _akir_ napisał:

tyle i aż tyle :D 

szybko zleci :D 

ja w przyszlym tygodniu zaczynam modyfikacje chłodzenia CVT i stalowa płyta wjedzie :D 

Ja szukam gdzie zafoliować auto i jak najlepiej (OBI nie wchodzi w grę ;))

2 minuty temu, Panzerpferd napisał:

Tak układając trasę się zastanawiam nad dwoma opcjami:

1. Możemy na pełnej kobiecie wolnych obyczajów zrobić cały szlak i dojechać do Chutoru Gorajec ubłoceni, wykończeni, i na miejscu zespawać się pięknie i kolorowo... albo...
  2. Po wąwozach, obiedzie i kamieniołomie w Józefowie udać się na Czartowe Pole. To piękna miejscówka wśród licznych progów wodnych, kładek, schodków, ruin itp. Możemy tam poszwendać się pieszo nawet ponad godzinę i spalając sadełko wyluzować. Później szutrami dojedziemy do Gorajca a olaną część trasy zostawimy sobie na niedzielną pojeżdżawkę, która zakończy się na północ od Chutoru, by było bliżej do domu.

w sumie kazda opcja jest w pyte :D 

• Thanks 1
  • Haha 1