Skocz do zawartości

ZAPROSZENIE NA RAJD: Olkusz - Pieskowa Skała - Michałówka (8 sierpnia)


Panzerpferd

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, _akir_ napisał:

Ja w fabryce juz zapowiedzialem ze biore wolne na ten weekend i nie ma zmiluj :)
Jak bedzie trzeba w czwartek juz przyjade :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

I bardzo dobrze! Wystarczy, że poświęciłeś Jurę dla fabryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie rajdu Zamość Gorajec.

Oto pokoje i ceny z Morandówki. Dzwońcie do nich lub mailowo rezerwujcie, mamy na to tydzień, później jak się uda: tel. 84 530 99 00, zamosc@morandowka.pl

Na bookingu wszystko wstrzymali na ten okres (noc z 23 na 24 października).

HASŁO "RAJD SUBARU"

 

5 pokoi 2-osobowych. Cena noclegu dla 1 osoby 159 zł ze śniadaniem (min. 2 osoby)

2  apartamenty 2-pokojowe (4 osoby) – Cena dla 1 osoby 149 zł ze śniadaniem ( min. 4 osoby)

1 apartament 2-pokojowy (max 6 osób) – Cena dla 1 osoby 139 ze śniadaniem (min. 4 osób)

 

Jak widzicie opłaca się ustawić z inną załogą i wziąć apartament :drinks:

@Infra - bądź poinformowany :D

 

ps. Dawajcie znać, jak ktoś zarezerwuje. 

 

Edytowane przez Panzerpferd
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, mattipk napisał:

Dzwoniłem już do morandowki i będą się jeszcze z tobą kontaktować @Panzerpferd

Wsio OK, po prostu nie zdążyli przeczytać drugiego maila ode mnie, że każdy będzie na własne kopyto rezerwować, ale jak widać zapisy działają :)

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie klepnięte. Czekam na potwierdzenie. Udało się ustalić, że w przypadkach losowych (pomimo zaliczek) będzie opcja rezygnacji do tygodnia przed. Wiemy jak jest i czasem coś komuś wypadnie. Pani rozumie i będą elastyczni.

ps. minimum 600km i 7h do Zamościa; 670km i 8h powrót... dużo... wyślemy opony kurierem i zmienię na miejscu ;p

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, _akir_ napisał:

dostałem jakaś minute po zakonczeniu rozmowy

sprawdz spam :P ewentualnie może zrobili literowke w adresie ktory im podales :) 

Doszło, poszło, do zobaczenia na miejscu.... matko bosko to ponad 2 miesiące jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak układając trasę się zastanawiam nad dwoma opcjami:

  1. Możemy na pełnej kobiecie wolnych obyczajów zrobić cały szlak i dojechać do Chutoru Gorajec ubłoceni, wykończeni, i na miejscu zespawać się pięknie i kolorowo... albo...
  2. Po wąwozach, obiedzie i kamieniołomie w Józefowie udać się na Czartowe Pole. To piękna miejscówka wśród licznych progów wodnych, kładek, schodków, ruin itp. Możemy tam poszwendać się pieszo nawet ponad godzinę i spalając sadełko wyluzować. Później szutrami dojedziemy do Gorajca a olaną część trasy zostawimy sobie na niedzielną pojeżdżawkę, która zakończy się na północ od Chutoru, by było bliżej do domu.
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, _akir_ napisał:

tyle i aż tyle :D 

szybko zleci :D 

ja w przyszlym tygodniu zaczynam modyfikacje chłodzenia CVT i stalowa płyta wjedzie :D 

Ja szukam gdzie zafoliować auto i jak najlepiej (OBI nie wchodzi w grę ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Panzerpferd napisał:

Tak układając trasę się zastanawiam nad dwoma opcjami:

  1. Możemy na pełnej kobiecie wolnych obyczajów zrobić cały szlak i dojechać do Chutoru Gorajec ubłoceni, wykończeni, i na miejscu zespawać się pięknie i kolorowo... albo...
  2. Po wąwozach, obiedzie i kamieniołomie w Józefowie udać się na Czartowe Pole. To piękna miejscówka wśród licznych progów wodnych, kładek, schodków, ruin itp. Możemy tam poszwendać się pieszo nawet ponad godzinę i spalając sadełko wyluzować. Później szutrami dojedziemy do Gorajca a olaną część trasy zostawimy sobie na niedzielną pojeżdżawkę, która zakończy się na północ od Chutoru, by było bliżej do domu.

w sumie kazda opcja jest w pyte :D 

  • Dzięki! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...