Jump to content

impreza 96-98

Sławek1
 Share

Recommended Posts

zamierzam wreszcie włączyć się praktycznie w nurt subarowców zaczynając od kwoty 20-25 tys PLN.Za te pieniądze można kupic imprezę 96-98 od dilera subaru w Niemczech z przebiegiem 70-100 tys km. Wersja 1,8 - 2 litry. Co szanowni Subermeni o tym sądzą. Czy teki przebieg jest możliwy w samochodzie 10 letnim i co sądzicie o gwarancjach dilera (komisu) na taki wóz .Pozdr :grin: :grin:

a kolega sie w koncu przywita czy nie ? bo w zeszlym roku tez sie nie wital ;)

Nie jestem prostakiem ale nie bardzo umiem sie poruszać po forum very sorrry

Czy teki przebieg jest możliwy w samochodzie 10 letnim i co sądzicie o gwarancjach dilera (komisu) na taki wóz .Pozdr

cos mi sie widzi ze to temat nie do tego dzialu ale i tak za chwile sie pewnie mody toba zaopiekuja :mrgreen: :wink:

zamierzam wreszcie włączyć się praktycznie w nurt subarowców zaczynając od kwoty 20-25 tys PLN.Za te pieniądze można kupic imprezę 96-98 od dilera subaru w Niemczech z przebiegiem 70-100 tys km. Wersja 1,8 - 2 litry. Co szanowni Subermeni o tym sądzą. Czy teki przebieg jest możliwy w samochodzie 10 letnim i co sądzicie o gwarancjach dilera (komisu) na taki wóz .Pozdr :grin: :grin:

jeśli sam zamierzasz sobie przywieźć auto bez żadnych posredników (takich jak ja :mrgreen: ), to za tą kasę spokojnie sprowadzisz rocznik '00 :!:

BTW, chcesz S.I MY'02 bordo kombi za ok 27kPLN bezwypadkową :?: