Skocz do zawartości

Bluetooth


ljank

Rekomendowane odpowiedzi

Forestery 2013 i 2018, telefony Samsung z Androidem (odpowiednio) 7 i 10 w obu przypadkach ten sam problem.
Połączenie rozmów telefonicznych przez bluetooth bez problemu. Ale tylko to, nie potrafię ustawić by przenosił inne dźwięki np. z nawigacji GoogleMap lub muzykę itp.

Czy da się to ustawić? Pytam gdyż poległem z Mirrorlink.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie muzyka działa bardzo dobrze przez Bluetooth. Używam płatnego Poweramp'a. Tam są jeszcze dodatkowe ustawienia dla Bluetooth,  także działa również przestawianie piosenek z przycisków na kierownicy i regulacja głośności.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Miałki napisał:

Jeszcze zobacz w ustawieniach Bluetooth w telefonie. 

Idź do ustawień Bluetooth,  po tem przy Car Multimedia kliknij na kółko zębate i tam pozaznaczaj Połączenia Audio i Multimedia Audio. 

Screenshot_20200720-013038.png

Screenshot_20200720-013118.png

Jest ustawione tak jak piszesz i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Miałki napisał:

U mnie muzyka działa bardzo dobrze przez Bluetooth. Używam płatnego Poweramp'a. Tam są jeszcze dodatkowe ustawienia dla Bluetooth,  także działa również przestawianie piosenek z przycisków na kierownicy i regulacja głośności.

 

No nie wiem, to chyba jest blokada w samochodzie. Gdy próbowałem z Mirrolink to za radą programistów z Full MirrorLink | Floating Apps for Auto zainstalowałem próbnie Rockscout dla sprawdzenia czy idzie dzwiek przez usb - i nie szło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Miałki napisał:

U mnie muzyka działa bardzo dobrze przez Bluetooth. Używam płatnego Poweramp'a. Tam są jeszcze dodatkowe ustawienia dla Bluetooth,  także działa również przestawianie piosenek z przycisków na kierownicy i regulacja głośności.

 

No i i to jest MY18 i Android 10 a w tych już wszystko jest  do .... Chociaż u żony w tym starszym tez nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Miałki napisał:

Nie mniej jednak to dziwny przypadek. A czy próbowałeś ten Twój smartfon sparować u kolegi na takiej samej stacji, albo jakieś inne urządzenia podpiąć do Twoich stacji?

Interesuje mnie przede wszystkim ustawienie w MY18, którym jeżdżę.

Starszym MY13 jeździ żona i ona nie ma wymagań ;) (starcza. jej muzyka z radia a w trasy jeździmy razem) a konsola jest taka jak na zdjęciu.

Problem był taki sam przy dwóch telefonach - miesiąc temu zmieniłem Samsunga S7 na S10. Myślałem o Mirrorlink ale wg producenta: "Serwer MirrorLink na Samsungu Android 10 całkowicie różni się od wszystkich innych wersji Androida i wszystkich innych producentów telefonów. Potrzebna była zatem zupełnie nowa procedura. Z dniem 1 czerwca 2020 r. Samsung ogłosił zakończenie obsługi MirrorLink dla nowych użytkowników MirrorLink. Dotyczy to telefonów Samsung z systemem Android 9 i Android 10, które nigdy nie były podłączone do samochodu za pomocą funkcji MirrorLink."
Właściwie to nie potrzebuję całego Mirrorlink. Chcę tylko:

1. głosu nawigacji Googla bo ta oryginalna w aucie jest tak archaiczna, że nie widzi żadnej drogi szybkiego ruchu oraz

2. słuchać radia internetowego.

Połączenie może być przez bluetootch albo przez podłączenie do usb.


Nie rozumiem co znaczy to stwierdzenie "Na szczęście w Foresterze nie jesteś skazany na oryginalną stację. Podejdzie wszystko co jest 2DIN. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Miałki napisał:

Na przykład to poniżej.

Do wszystkich są te specjalne nakładki plastikowe okalajace radio i pokrętła klimatyzacji.

Zestaw SONY jest dla audiofili.

 

g500INEW970-o_other0.jpg

g500X308U-o_other0.jpg

g700RSX1-F.jpg

Acha. Auto jest w leasingu wiec żadne przeróbki nie wchodzą na razie w rachubę.
Bedę dalej próbował z ustawianiami samochodu i ustawieniami telefonu.

Niestety w obu przypadkach nie jest to "intuicyjne" :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha. To sprawy się komplikują. Niestety multimedia w Subaru to dno. Nawet w najnowszym Subaru Outback XT również. 

BTW. Nie musisz mnie cytować za każdym razem. Wiadomo o co biega.

Tak poza tym to chyba jesteś zadowolony z aut, skoro masz dwa takie same:)

Edytowane przez Miałki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jestem zadowolony????
Pierwszego wolnossącego kupiłem w 2007, potem sprowadziłem dla żony używanego turbo ze Szwajcarii (rocznik 2003 ), w 2013 kupiłem XT, żona jeździła zwykłym a synowi oddałem tego najstarszego, od 2018 jeżdżę nowym (ale ostatnim takim sprowadzanym do Europy,  mam nadzieję że odwołają te wszystkie restrykcje) XT a żona starszym XT.
To starczy chyba jako odpowiedź na Twoje pytanie. :):):)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...