Jump to content

Demontaż tylna lampa klapy impreza GH


wierzbik113
 Share

Recommended Posts

Jak w tytule. W lampie zebrała sie woda. Po odkreceniu dwóch nakretek widocznych z boku lampy nie moge jej zdjąć. Cos jeszcze ją trzyma. Czy jest tam jeszcze jakas śrubka czy zatrzask. Boję sie coś urwać. Bez zdjecia tapicerki wewnętrznej klapy nie ma wglądu aby obejrzec co tam sie dzieje, jednakże mam problem ze zdjeciem jej mimo oderwania wszystkich klipsów. Jakieś rady, doświadczenia? 

Link to comment
Share on other sites

Znalazłem zdjecia takiej lampy. Jest tam jeszcze jedna śruba na przeciwległym końcu. Zostaje wiec zdjecie obudowy wewnetrznej klapy. Ale nie huhu nie moge jej zdjąć. Po wyrwaniu wszystkich zatrzasków coś ją jeszcze trzyma po stronie słupków klapy. Co tam jeszcze trzyma? 

Link to comment
Share on other sites

Lampa zdemontowana, zamontowana. Wszystko wydaje sie całe, klosz cały, uszczelka jest także nie wiem skąd ta woda. Pożyjemy zobaczymy. Jakieś doświadczenia, sugestie? Może ktoś miał podobny przypadek?

Link to comment
Share on other sites

Strzelam, że jest jakaś nieszczelność ma łączeniu obudowa/klosz("szkło"). Rzuć okiem jeszcze raz na ten filmik, mowa o przestrzeni którą czyszczą w okolicach 4 minuty.

Edited by MDsuperstar
Link to comment
Share on other sites

Moze tak być. Poczekam na pierwszy deszcz. Jak naberze wody to chyba bezbarwny, sanitarny silikon pomoże ;) Szkoda coś używanego kupować bo nie wiadomo czy bedzie lepsza. Moja biała,  ładna, lśniąca. 

Link to comment
Share on other sites

Nie czekaj na wodę. Lej z węża. W starym RC06 mam ślady na rantach tylnych kloszy, ale na szczęście nic się jeszcze do środka nie nalało. Wyraźne ślady, poczerniałe. Mieli jakieś problemy z klejeniem. Najlepiej to fachman. Rozklei i sklei od nowa. Ale skąd takiego ?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...