Skocz do zawartości

lakier do felg


beben

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie moge kupic oryginalny złoty lakier do felg? lekko mi sie podrapaly na ostatniej pojeżdzawce po szutrach :twisted: mają 10 dni i wymagają gruntownej odnowy :lol:

 

Chce Ci się to samemu robić? Niedaleko Socho jest super zakład, który to ogarnia - popytaj Az-a.

 

Ja sam robiłem na Łuckiej i wyszło super. Na Łuckiej za samo lakierowanie i drobne szlifowanie liczą 75 PLN od sztuki. Za 300 PLN-ów masz nowiutkie felgi :cool:.

 

No właśnie - muszę w tamtym wątku opisać wrażenia 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To prawda ze odcieni jest duzo, pytalem w serwisach o kod lakieru to nie byli w stanie go ustalic. Mozna pojsc do salonu z probkami (mam na mysli probki na kartkach papieru ktore sa w mieszalniach lakieru) i porownac.

Wracajac do tego Hammerite w sprayu to jest to kolor ktory nazywa sie SMOOTH GOLD, warto sprobowac i sie zastanowic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie zna kodu lakieru z felg STI ???? Niewierze :) Szykuje OZ-ty do malowania a jak ostatnio dałem lakiernikowi zimówki do pomalowania to miodowe zrobił zamiast złotych i jeszczcze sie kłóci daltonista jeden :) A tak dam mu kod i po kłopocie . Tylko że go nie znam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...