Skocz do zawartości

nawigacja


robert.derda@wp.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry.Trzy tygodnie temu zakupilem e-boxera  trend bez fabrycznej nawigacji.W zwiazku z tym mam pytanie czy jest sposob zeby wgrac janosika lub mapy googla?
Android auto powinien zadziałać, problem w tym że w pl nie ma oficjalnie i trzeba ściągnąć APK co niesie drobne ryzyko :)

https://www.tabletowo.pl/android-auto-jak-zainstalowac-skad-pobrac/

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, coocer napisał:

Android auto powinien zadziałać, problem w tym że w pl nie ma oficjalnie i trzeba ściągnąć APK co niesie drobne ryzyko :)

 Dzięki za link do apki. W końcu przebrnąłem przez instalację AA. I, o dziwo, działa :) Biedne jakieś, ale działa.

Wiesz może, czy Yanosika da się dołożyć do AA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tyle na ile się orientuję to Yanosik nie jest dostępny na AA ale podobno przez bt słychać w radio ostrzeżenia.

Yanosik działa na Apple car.

Ciekaw jestem czy w foresterze po podpięciu telefonu można używać komend głosowych. W Nissanie działa to nieźle i można przez AA dyktować SMSy czy wybierać nr telefonu.

Działa też najważniejsza funkcja... google opowiedz kawał .... :)

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, coocer napisał:

Ciekaw jestem czy w foresterze po podpięciu telefonu można używać komend głosowych.

 U mnie (XV MY19) działa głosowe wybieranie, na dokładkę, co mnie zaskoczyło, po polsku. Natomiast nie przebrnąłem współpracy z wybieraniem dla telefonu dual (2 karty). Mam zaznaczone w telefonie, że potwierdzam numer, z którego chcę wykonać połączenie. AA nie wyświetla tego, telefon też to ukrywa przy współptracy z AA. Sprawdzę, czy jak wskażę na sztywo kartę do połączeń w telefonie, to wykona polecenie i zadzwoni. Wszystko głosem z komendą "ok, google" i całym tym ambarasem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...