Skocz do zawartości

Grill ma luzy


Olleo

Rekomendowane odpowiedzi

Zauwazylem wczoraj, ze grill w moim Foresterze ma lekkie luzy (z 1-2 mm w kazda strone) na mocowaniach. Czy wie ktos, jak te luzy skasowac? Przygladalem sie i z tego, co widze, to grill jest na jakichs zatrzaskach, a nie, jak w kazdej innej marce, przykrecany na stale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, ze zupelnie nie w temacie, ale tak jakos mi sie skojarzylo - grill, za grillem, mocowanie, przymocowane... sygnal dzwiekowy =D

 

Da rade zapodac sygnal z innego auta? W Nubirze (nie wiem w sumie dlaczego, ale tak juz kupilem) mialem 4 syrenki (2x seria) i fajnie to brzmialo, a w Forku jakos tak... troche Citroenem C1, czy innym Aygo zalatuje. No nie przystoi po prostu tak cienko pipczec =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, ze zupelnie nie w temacie, ale tak jakos mi sie skojarzylo - grill, za grillem, mocowanie, przymocowane... sygnal dzwiekowy =D

 

Da rade zapodac sygnal z innego auta? W Nubirze (nie wiem w sumie dlaczego, ale tak juz kupilem) mialem 4 syrenki (2x seria) i fajnie to brzmialo, a w Forku jakos tak... troche Citroenem C1, czy innym Aygo zalatuje. No nie przystoi po prostu tak cienko pipczec =)

Podobno dla chcacego nic trudnego. Sygnal jak najbardizej da sie zalozyc nawet od Ursusa- zeby byl donosny- trzeba bedzie tylko przelutowac kable, a niektorzy do Forkow zakladaja pneumatyczne piszczalki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grill jest na jakichs zatrzaskach, a nie, jak w kazdej innej marce, przykrecany na stale
O przepraszam u mnie w Misku jest na zatrzaski :mrgreen:

 

W miskach wiele rzeczy jest innych ;) ...........

......ale inny nie znaczy gorszy oczywiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wymieniony oryginalny na siatke i siedzi jak beton. Mozna spokojnie parmesan scierac, nie poluzuje sie. To strasznie duza i ciezka atrapa. Oryginalna mam w kartonie w piwnicy :lol: na rower moze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co szukasz dziury w całym :?: :shock: :wink: :mrgreen:

 

A raczej w środku :mrgreen:

 

Trytytki ;) (jak to było wspomniane :P )

 

A sygnał dźwiękowy jeżeli masz za cichy to polecam z opli, klekot ma naprawde donośny, nie irytujący, a taki basowy :roll: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...