Skocz do zawartości

FERRARI F 430


TRIST

Rekomendowane odpowiedzi

ja ostanio posiedzialem sobie w Lambo, ktore spotkalem przypadkiem na ORLENIE i musze powiedziec ze calkiem fajne klimaty panuja w srodku :cool:

 

Jak w Audi :roll:

moze nie wypada tego pisac na tym forum :wink: ale bardziej mi sie tam podobalo niz w GT/WRX/STI :mrgreen: w srodku wloska elegancja elementów z Audi nie znalazlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

elementów z Audi nie znalazlem.

 

? :shock:

 

Jakie Lambo ?

to bardziej szpanerskie :mrgreen: tzn. z drzwiami otwieranymi do gory - Murcielago. Zdjecia nie oddaja wrazenia jakie to auto robi, choc w pierszej chwili myslalem ze to perfekcyjnie zrobiona replika. Wlasciciel wyluzowany na maxa, bez problemu pozwolil wsiasc do srodka ciekawe ... czy dalby sie przejechac :?: :mrgreen:

Ps. nawet to nie takie drogie na jakie wyglada - na mobile wisza po 150K Euro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Lambo to teraz najlepsze jest te LP640 - wlasnie leci w top gear w tym tygodniu test tego potwora :mrgreen: (Ci tam to maja jednak zajebista robote :twisted: )

Jednak to codziennej jazdy wybral bym raczej F430 :mrgreen: Lambo to albo na tor albo pod promenade :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bardziej szpanerskie :mrgreen: tzn. z drzwiami otwieranymi do gory - Murcielago.

 

Czyli mniej zAudizowane ;-) W Gallardo nawet na kluczyku jest znaczek Audi (a przynajmniej tak było).

do tego o ile sie nie myle Gallardo ma chyba wspolny z S6 i S8 silnik V10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostanio posiedzialem sobie w Lambo, ktore spotkalem przypadkiem na ORLENIE i musze powiedziec ze calkiem fajne klimaty panuja w srodku :cool:

 

 

domyslam sie, napewno w popielniczce tlił sie joint z marychy, a na prawym siedziała rozneglizowana blondyna z duzymi airbag'ami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostanio posiedzialem sobie w Lambo, ktore spotkalem przypadkiem na ORLENIE i musze powiedziec ze calkiem fajne klimaty panuja w srodku :cool:

 

 

domyslam sie, napewno w popielniczce tlił sie joint z marychy, a na prawym siedziała rozneglizowana blondyna z duzymi airbag'ami :mrgreen:

 

Co TY bierzesz? Dawaj namiary !!!

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten piątek widziałem jak na hamowni testowali ferrari modena , ale zrobione na tor miał mieć 450 KM okazało się po wsztystkich problemach z samym pomiarem że ma 400. Za to dzwięk i jak się wkręcał na obroty po prostu niesawoite. ŁAŁ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błądzicie... :roll:

 

Jeszcze się nie nauczyliście, że na polskie drogi only Forester & STI :evil:

Takim Ferrari to komfortowo jeździsz tylko autostradami, bo już na krajowych jest za dużo dziur... :twisted:

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...