Skocz do zawartości

FERRARI F 430


TRIST

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem czy Moderator sie nie wkurzy że zakłądam wątek z tego powodu ale nie mogę sie powstrzymać i musze powiedzieć co mnie spotkało. Stoję sobie na skrzyżowaniu w moim mieście (Tarnowskie Góry-małe miasto na śląsku) nagle słyszę z tyłu straszny ryk, jakby jakieś f-16 lądowało. Obok podjeżdża F 430 czarne i do tego to mieszkaniec naszego miasta zakupił oto taki bolid. Jeszcze na próbnych niemieckich rejestracjach ale znam człowieka i juz potwierdziłem że to jego a nie tylko jakaś przejażdżka. Jedyna myśl jaka przyszła mi na do głowy to wziąść szufelkę, śmiateczek i pozamiatać swoją imprezkę z ulicy i nie przeszkadzać temu "Panu". Co myślicie o takim zakupie? Czy to ma sens? nie mówię o kosztach ale o tym jak tym sie poruszać, serwisować itd.....

 

 

wedlug mnie to jest bardzo fajne autko ale cabrio musi byc, jak kupujesz takie cacko to koszty nie maja znaczenia napewno duzo frajdy daje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko bajka, jak taki kozak z kierowcy to niech na Vertowej szutrowej imprezie pokaże czy lepsze od Subaru :mrgreen:

 

Nie ma marki nad Subaru.....a napewno na Polskie drogi :twisted:

 

Edit. W mojej wiosce takich nie widac, bo terenowką można Sobie coś urwać :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak twierdzę że Ferrari to włoski szajs, nie ma auta nad Porsche!!!

 

jakos zawsze wolalem Ferrari - prosiakiem bym nie pogardzil ale Ferrari i Lambo by zajely pierwsze miejsca w moim garazu

 

do dzisiaj jednymi z najpieknejszych aut wydaja mi sie

 

countachjpgqw8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, a kto ma w Krakowie, nie wiem jaki model, bo tylko raz widziałem, ale czarne ferrari, widać, że to nówka, a nie jakaś zajeżdżona uzywka i na krakowskich numerach to coś było.

Widziałem na alejach w zeszłym roku :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może będzie mu szkoda samochodu na zimę i wyjedzie tylko kilka razy jak będzie puszek na jakimś placu do zabawy.

 

zabawe taka jak my zima na sniegu moze sobie ten gosc uzadzic latem na suchym asfalcie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w V12 tez jest artykol o Lp640 i porownanie 599 GTB z 612

 

Prosze Cie. Zlituj sie. Nie rozumiem po co powstaje takie szmiry jak V12. Pare osob stwierdzilo, ze chyba wylacznie po to, aby przeprac pieniadze. Ja na szczescie nie znam sie na tym fachu, ale idei jaka przyswieca robieniu takiego shitu nie rozumiem. Wolalbym przepic te pieniadze, a sa to nie male pieniadze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...