Skocz do zawartości

FERRARI F 430


TRIST

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy Moderator sie nie wkurzy że zakłądam wątek z tego powodu ale nie mogę sie powstrzymać i musze powiedzieć co mnie spotkało. Stoję sobie na skrzyżowaniu w moim mieście (Tarnowskie Góry-małe miasto na śląsku) nagle słyszę z tyłu straszny ryk, jakby jakieś f-16 lądowało. Obok podjeżdża F 430 czarne i do tego to mieszkaniec naszego miasta zakupił oto taki bolid. Jeszcze na próbnych niemieckich rejestracjach ale znam człowieka i juz potwierdziłem że to jego a nie tylko jakaś przejażdżka. Jedyna myśl jaka przyszła mi na do głowy to wziąść szufelkę, śmiateczek i pozamiatać swoją imprezkę z ulicy i nie przeszkadzać temu "Panu". Co myślicie o takim zakupie? Czy to ma sens? nie mówię o kosztach ale o tym jak tym sie poruszać, serwisować itd.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 97
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

We Wrocławiu jest czerwone. Jakoś z bliska mnie nie zachwyca, a gdyby nie lusterka to bym nie poznał, że to nie Modena. Czerwone Maranello zrobiło na mnie większe wrażenie na żywo, bo wbrew temu co by się mogło wydawać po oglądaniu zdjęć to jest niskie i szerokie auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak twierdzę że Ferrari to włoski szajs, nie ma auta nad Porsche!!!

 

 

no tak to juz jest ze Ci co maja Subaru mysla o Porsche, Ci od Porsche slinia sie na Ferrari, a posiadacze Ferrari.... sa i tak niezadowoleni :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak twierdzę że Ferrari to włoski szajs, nie ma auta nad Porsche!!!

 

 

no tak to juz jest ze Ci co maja Subaru mysla o Porsche, Ci od Porsche slinia sie na Ferrari, a posiadacze Ferrari.... sa i tak niezadowoleni :cool:

No ja myślę że z Prsche GT3 nie przesiadłbym sie do Włoskiego szajsu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...