Jump to content

FERRARI F 430

TRIST
 Share

Recommended Posts

Nie wiem czy Moderator sie nie wkurzy że zakłądam wątek z tego powodu ale nie mogę sie powstrzymać i musze powiedzieć co mnie spotkało. Stoję sobie na skrzyżowaniu w moim mieście (Tarnowskie Góry-małe miasto na śląsku) nagle słyszę z tyłu straszny ryk, jakby jakieś f-16 lądowało. Obok podjeżdża F 430 czarne i do tego to mieszkaniec naszego miasta zakupił oto taki bolid. Jeszcze na próbnych niemieckich rejestracjach ale znam człowieka i juz potwierdziłem że to jego a nie tylko jakaś przejażdżka. Jedyna myśl jaka przyszła mi na do głowy to wziąść szufelkę, śmiateczek i pozamiatać swoją imprezkę z ulicy i nie przeszkadzać temu "Panu". Co myślicie o takim zakupie? Czy to ma sens? nie mówię o kosztach ale o tym jak tym sie poruszać, serwisować itd.....

• Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No to była moja pierwsza myśl, w końcu mam napęd na 4 :razz: , myślę że start byłby lepszy przez pół sekundy bym dzioba wybił do przodu hahaha.

trzeba było killować :D:D:D

w sumie jedyna szansa na baty :mrgreen: mi sie dostalo od Lambo co i tak radosnym usmiechem na mojej twarzy sie skonczylo :cool:

Widać było że on jeszcze z tym autem niezbyt współpracuje, bał sie wyprzedzać dodał gazu nagle szybko zrezygnował, chyba zbyt duża różnica między TUaregiem W10 z którego przeszedł....

takie kille zawsze sie kończą usmiechem :D ja z kumplem kiedys w jego Ibizie Cupra dostalismy baty od ENZO :D cholernie miłe uczucie :D

Enzo w Polsce jest chyba 3

jedno jest w posiadaniu własciciela firmy Wimal z Konstancina :) Ma także SLRa i kilka innych rakiet :)

We Wrocławiu jest czerwone. Jakoś z bliska mnie nie zachwyca, a gdyby nie lusterka to bym nie poznał, że to nie Modena. Czerwone Maranello zrobiło na mnie większe wrażenie na żywo, bo wbrew temu co by się mogło wydawać po oglądaniu zdjęć to jest niskie i szerokie auto.

Ja i tak twierdzę że Ferrari to włoski szajs, nie ma auta nad Porsche!!!

no tak to juz jest ze Ci co maja Subaru mysla o Porsche, Ci od Porsche slinia sie na Ferrari, a posiadacze Ferrari.... sa i tak niezadowoleni :cool:

Ja i tak twierdzę że Ferrari to włoski szajs, nie ma auta nad Porsche!!!

no tak to juz jest ze Ci co maja Subaru mysla o Porsche, Ci od Porsche slinia sie na Ferrari, a posiadacze Ferrari.... sa i tak niezadowoleni :cool:

No ja myślę że z Prsche GT3 nie przesiadłbym sie do Włoskiego szajsu.

No ja myślę że z Prsche GT3 nie przesiadłbym sie do Włoskiego szajsu.

a ja bym nie pogardzil :wink: