Jump to content

Znosny wydech

Recommended Posts

Witam dzien dobry :)

Zostal mi w ostatnim czasie zabrany dowod rejestracyjny za zbyt glosny wydech. Caly wydech jest seryjny, uppipe, downpipe, katy. Nie mialem tylko tlumika koncowego, zamiast niego byla zwykla rura z nierdzewki.

Potrzebuje sie Was poradzic w kwesti wybrania takiego tlumika koncowego, ktory przejdzie badania techniczne, nie bedzie zmuszal Policji do interwencji ale jednoczesnie bedzie bulgotal i dawal troche radosci mym uszom. 

Seryjny wydech ktory w nim siedzial na poczatku byl niemalze bezszelestny :P

Pacjent to seryjny WRX GF8 o mocy 216 koni z roku 2000.

Edited by Piciak
  • Like 1

kakimoto regu 06&r polecam na wolnych obrotach ma chyba 68 decybeli a na pelnym gazie 92decybela ma certyfikat JASMA wiec jest dopuszczony na tory wyscigowe. Ja mialem przelot 3cale z srodkowa czescia bez wygluszenia super dzwiek :)

Edited by ThatSubiBoy

A czy obecna norma decybeli to przypadkiem nie jest 70?

Natknalem sie na opinie, ze ciche koncowki to Supersprint i Turboworks ale juz sam nie wiem. Chce miec po prostu spokoj z Policja ale nie chce jezdzic wykastrowanym autem po 8 latach sluchania bulgotu.

Raczej uważam że wszystko co tanie  alledrogo będzie darło jape bo one są zrobione tanim kosztem i bez wewnetrznych wygluszen. Kolega wyżej ma rację prodrive też będzie cichy ale na wyższych obrotach z pazurem. Duże i drogie firmy mają kasę na testy i wyciszenia żeby się dostosować do przepisów itp. Znajdź kogoś może Ci custom zrobi jakaś firma co robi wydechu w pl. 

Edited by ThatSubiBoy

Mam Millteka 3"  w trasę idealny, bulgot soczysty, mogę podesłać priv nagranie. Jeździł u mnie i przechodził za każdym razem badanie techniczne i z policją również problemu nie było. 

Edited by Sikooo11