Skocz do zawartości

Znosny wydech


Piciak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzien dobry :)

 

Zostal mi w ostatnim czasie zabrany dowod rejestracyjny za zbyt glosny wydech. Caly wydech jest seryjny, uppipe, downpipe, katy. Nie mialem tylko tlumika koncowego, zamiast niego byla zwykla rura z nierdzewki.

Potrzebuje sie Was poradzic w kwesti wybrania takiego tlumika koncowego, ktory przejdzie badania techniczne, nie bedzie zmuszal Policji do interwencji ale jednoczesnie bedzie bulgotal i dawal troche radosci mym uszom. 

Seryjny wydech ktory w nim siedzial na poczatku byl niemalze bezszelestny :P

 

Pacjent to seryjny WRX GF8 o mocy 216 koni z roku 2000.

 

 

 

Edytowane przez Piciak
  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kakimoto regu 06&r polecam na wolnych obrotach ma chyba 68 decybeli a na pelnym gazie 92decybela ma certyfikat JASMA wiec jest dopuszczony na tory wyscigowe. Ja mialem przelot 3cale z srodkowa czescia bez wygluszenia super dzwiek :)

 

 

Edytowane przez ThatSubiBoy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej uważam że wszystko co tanie  alledrogo będzie darło jape bo one są zrobione tanim kosztem i bez wewnetrznych wygluszen. Kolega wyżej ma rację prodrive też będzie cichy ale na wyższych obrotach z pazurem. Duże i drogie firmy mają kasę na testy i wyciszenia żeby się dostosować do przepisów itp. Znajdź kogoś może Ci custom zrobi jakaś firma co robi wydechu w pl. 

Edytowane przez ThatSubiBoy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Millteka 3"  w trasę idealny, bulgot soczysty, mogę podesłać priv nagranie. Jeździł u mnie i przechodził za każdym razem badanie techniczne i z policją również problemu nie było. 

Edytowane przez Sikooo11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...