Skocz do zawartości

Halo małopolska ! budzić maszyny ze snu i jazda do Ułęża


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 251
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sorry Adamus, ale strasznie nie lubie takiego biadolenia.

Nie twój samochód, nie twoja sprawa.

 

a Ty zes znowu popil wczoraj :? bo jakis nadwrazliwy sie zrobiles - kurna jakbys nie wiedzial o co chodzi MISZCZU ZLOSLIWOSCI :twisted::mrgreen:

 

mam :zlosliwosc mode on: :mrgreen: :razz:

 

nie moge dokuczac WURcowi bo mu poduszka padla ;) wiec Kube obralem na cel jak Kubie podokuczam to dorwe Kudlatego :mrgreen: nudzi mi sie przeokrutnie - powiedzialem sobie ze roboty do srody nie dotkne wiec musze sie czyms zajac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, tak patrze na listę zawodników, i zastanawiam się czy nie dojade przypadkiem ostatni :oops:

 

Taaaaa :mrgreen: Nikt z Was nie będzie ostatni ;-)

 

Szkoda za ja nie startuje bo nie mielibyscie problemu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamusmax, szczerze mówiąc to dość dziwne że nie mozesz sobie znaleźć zajęcia innego niż dokuczanie ludziom którzy mają pecha, ale Twoja sprawa.

 

Azrael, zostaw adamusa. Jakbyś żył z nocnikiem na głowie to kto wie czy też nie byłbyś złośliwy. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azu oczywiscie ! na razie mam klopot bo w czasie szutrow zgasl mi saxo i nie chcial odpalic.rozebralismy go do czesci pierwszych i nadal nie wiemy dlaczego dalej nam nie odpala ... a komputer nie wykazuje zadnych bledow.koszmar.

jedyne fajne to dzis odebralem wreszcie licencje nowa po kradziezy biura i marze o wsiasciu do rajdowki.plan mam taki zeby pojechac swidnicki,rajd subaru i nikona.to plan minimum na ten rok.teraz dopiero cie rozumiem ze budowa rajdowki to potworna meka.nawet jak ma sie kase.

 

witula.fajna sprzataczka machajaca kuprem...jestem za :mrgreen:

 

 

AZ mysle ze adamus nie mial nic zlego na mysli.peple tak jezorem z nudow.tez bym chcial sie tak nudzic jak on... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłość życia mego będzie wiec zaszczyce :)

Verciu a dasz mi zółte migające światełko i zaszczyt objechania trasy ?

 

Trudno, sprobuje psu wytłumaczyć, ze bedzie jadł na porcelanie misnieńskiej do konca zycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azu oczywiscie ! na razie mam klopot bo w czasie szutrow zgasl mi saxo i nie chcial odpalic.rozebralismy go do czesci pierwszych i nadal nie wiemy dlaczego dalej nam nie odpala ... a komputer nie wykazuje zadnych bledow.koszmar.

 

 

Iskra jest, paliwo jest?

 

teraz dopiero cie rozumiem ze budowa rajdowki to potworna meka.nawet jak ma sie kase.

 

Zależy ile ma się kasy.

 

AZ mysle ze adamus nie mial nic zlego na mysli.peple tak jezorem z nudow.tez bym chcial sie tak nudzic jak on...

 

Od kiedy naucyzłem sie czytać nie kojarzę co to nuda. Wieć dlatego ciężko mi zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miłość życia mego będzie wiec zaszczyce :)

Verciu a dasz mi zółte migające światełko i zaszczyt objechania trasy ?

 

Trudno, sprobuje psu wytłumaczyć, ze bedzie jadł na porcelanie misnieńskiej do konca zycia.

 

bea tak.mozesz robic jako ,,zerowka,, tylko plis zaczynamy od 9 ,00 bede zaszczycony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az tak no pewnie ze jest.iskra jest wsio jest.pompa sprawdzona,kosc sprawdzona,wiazka sprawdzona.wlasnie siedzimy z magikiem od kompa...moze cos zrobi.ja podejzewam ze komp sie zagotowal... kasa jest ale co z tego...oczywisce ze fajnie ale saxo trup :cry: ..

 

ostatno delektuje sie ....szwejkiem :mrgreen: jest cudowny juz 4 tom czytam i zona wieczorem krzyczy na mnie ze rechotam... (jezu jak to sie pisze):mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...