Skocz do zawartości

Halo małopolska ! budzić maszyny ze snu i jazda do Ułęża


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 251
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Shodanku ! indywidualne oczywiscie (o jezu ale trudne slowo) a te mazowsze vs malopolska dodatkowo.tak czy siak beda 3 przejazdy i wszystkie licza sie do punktacji generalnej.KAZDE dotkniecie opony czy slupka bedzie odnotowane prze sedziego faktu i karane 5 sekundowa kara.tak wiec pelna profeska :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla porządku, żeby nie było jakichś domysłów, zgłaszam swoją usprawiedliwioną nieobecność. Będę Wam kibicował z juesej, życząc miłej, udanej imprezy, a Organizatorom życzę powodzenia w sprawnej organizacji, aby wszystko się udało, a rzeczy martwe nie były złośliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za cieniutki jestem i nie chcem kolegom popsuc sredniej ;)

 

Nie bądź pipa i przyjeżdżaj upalać - jak będziesz chlał cytrynówkę na non stopie to się nigdy jeździć nie nauczysz, nawet TD05 Ci nie pomoże ;-) :mrgreen:

 

(Ostatni nie będziesz, gwarantuję Ci to ;-))

 

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za cieniutki jestem i nie chcem kolegom popsuc sredniej ;)

 

Nie bądź pipa i przyjeżdżaj upalać - jak będziesz chlał cytrynówkę na non stopie to się nigdy jeździć nie nauczysz, nawet TD05 Ci nie pomoże ;-) :mrgreen:

 

(Ostatni nie będziesz, gwarantuję Ci to ;-))

 

 

:wink:

 

poza moja cienioscia musze miec jeszcze auto na rallysprint wtorkowy ;) tym razem pojade Adam. bedzie na prawym sie trzasl ze smiechu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shodanku ! indywidualne oczywiscie (o jezu ale trudne slowo) a te mazowsze vs malopolska dodatkowo.tak czy siak beda 3 przejazdy i wszystkie licza sie do punktacji generalnej.KAZDE dotkniecie opony czy slupka bedzie odnotowane prze sedziego faktu i karane 5 sekundowa kara.tak wiec pelna profeska :wink:

 

Tak z ciekawości siem chcem wywiedzieć ile to złotówek za te 3 przejazdy pobieracie?

 

za cieniutki jestem i nie chcem kolegom popsuc sredniej ;)

 

Nie bądź pipa i przyjeżdżaj upalać - jak będziesz chlał cytrynówkę na non stopie to się nigdy jeździć nie nauczysz, nawet TD05 Ci nie pomoże ;-) :mrgreen:

 

Nie jesteś na czasie. Ustaliliśmy (min. z vertem i adamusem), że adamus założy sobie tubę (taką orkiestrową) zamiast TD05 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś na czasie. Ustaliliśmy (min. z vertem i adamusem), że adamus założy sobie tubę (taką orkiestrową) zamiast TD05 :mrgreen:

 

Czytałem, czytałem... :cool:

 

 

Obrazek

 

:mrgreen:

 

no cos Ty z takim malym slimaczkiem pod remiza sie nie pokaze - mati takie cus zalozy jak bedzie jechal na sztachoteke :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shodanku ! indywidualne oczywiscie (o jezu ale trudne slowo) a te mazowsze vs malopolska dodatkowo.tak czy siak beda 3 przejazdy i wszystkie licza sie do punktacji generalnej.KAZDE dotkniecie opony czy slupka bedzie odnotowane prze sedziego faktu i karane 5 sekundowa kara.tak wiec pelna profeska :wink:

 

Tak z ciekawości siem chcem wywiedzieć ile to złotówek za te 3 przejazdy pobieracie?

 

za cieniutki jestem i nie chcem kolegom popsuc sredniej ;)

 

Nie bądź pipa i przyjeżdżaj upalać - jak będziesz chlał cytrynówkę na non stopie to się nigdy jeździć nie nauczysz, nawet TD05 Ci nie pomoże ;-) :mrgreen:

 

Nie jesteś na czasie. Ustaliliśmy (min. z vertem i adamusem), że adamus założy sobie tubę (taką orkiestrową) zamiast TD05 :mrgreen:

 

witoldzie: www.rallyevents.pl tam masz wszystko opisane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 pytania do organizatorów:

- czy pilot jest obowiązkowy ?

- jaki koszt udziału osob dodatkowych (matki, zony, kochanki...) ?

 

nie. pilot nie jest obowiazkowy a 300pln jest za pare

 

a każda dodatkowa osoba korzystająca z atrakcji (catering, etc...)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 pytania do organizatorów:

- czy pilot jest obowiązkowy ?

- jaki koszt udziału osob dodatkowych (matki, zony, kochanki...) ?

 

nie. pilot nie jest obowiazkowy a 300pln jest za pare

Vert, czyli wg. tego co napisałeś jak ktoś jest sam to płaci połowę, dobrze rozumiem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

300pln za auto z kierowca i pilotem(lub bez) jesli beda chetni do calodniowego kateringu to 50 pln dodatkowo.

 

shodan beda 3 przejazdy 6km OSu na czas. po zawodach jazdy wolne z wroblem lub bez lub z tomalakiem.dodatkowo bedzie inna proba szkoleniowa okolo 3km dostepna caly czas tak aby nie stac w ev.kolejkach.ale tak jak pisalem bedzie sprawdzona fotokomorka plus malo slupkow co mysle pozwoli na szybka obsluge i jak sie sprawdzi(a bedziemy to sprawdzac juz w piatek) to zrobimy i 4,5 przejazdow na czas.

 

jedyna zmiana to taka ze kazdy zawodnik bedzie jechal sam lub z pilotem.wrobel bedzie tylko jako szkoleniowiec na 2 probie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek_WAWA, 300 jest za samochód bez względu na to czy jest pilot czy też go nie ma

 

A będą tylko 3 przejazdy? Czy będzie więcej jeżdżenia? :shock:

 

 

a no i co sie tak dziwisz ? w kielcach tez masz 3 proby niby 2 ale kilometrowo to i tak w ulezu bedzie w sumie 2x dluzsza niz w kielcach.

wyjezdzisz sie.spoko. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shodan beda 3 przejazdy 6km OSu na czas

Vert! Może będziecie brali 2 najlepsze czasy zawodnika do klasyfikacji? Wiem,wiem, że na rajdach biorą każdy czas, ale jak ktoś na OSie wypadnie z drogi na kilkanaście sekund to ma jeszcze szansę (ilość OSów) nie stracić wysokiej pozycji . A tu raz zawalisz i możesz się pakowac do domciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak macie racje.ale dlatego jedziemy juz w piatek ustawiac probe zeby sprawdzic ile razy mozna bedzie przejechac 3,4,czy 5.ale oczywiscie najgorszy czas aut.fotokomora jest podlaczona do laptopa i natychmiast liczy wszystkie wyniki online tak wiec to ogarniemy mysle.tak czy inaczej proba jest trudna i nie ma nic wspolnego z dotychczasowymi wroblowymi.mysle ze bedzie sie wam podobac poniewaz jest to typowa proba OSowego rajdu a nie slupkolandia uliczkowa. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze troche zmian. vert, powiedz ile jedzie sie ten odcinek 6km :?:

trasa bedzie tak czytelna, ze zdecydowaliscie sie na przejazdy bez pilota :?: :roll:

 

ABT tak.bedzie mozna jechac bez pilota natomiast mysle ze pilot w tej probie moze byc pomocny.nawet jakis laik totalny.

natomiast trasa bedzie oznaczona dodatkowo tasmami (tak jak na OSsie)wiec nie sposob bedzie gdziekolwiek sie zagubic czy pomylic. no chyba ze jeszcze strzalki jak na swiatowych trasach zrobimy....ale to chyba bez sensu

 

ps.oczywiscie 3 x zapoznacie sie z Osem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...