Skocz do zawartości

Halo małopolska ! budzić maszyny ze snu i jazda do Ułęża


carfit

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 251
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ktoś powinien zrobić relację, ten pojedynek wisi w powietrzu już od lat.

 

Really? :grin:

Ale obaj na raz, czy każdy po kolei? :twisted:

 

zrobicie pojedynek rallycrossowy :mrgreen:

 

Jeżeli próba będzie się zaczynać tak jak na ostatnim Ułężu u Rallymena, to dojście z prostej startowej do pierwszego prawego mogłoby być bardzo ciekawe :twisted: Jak w F1! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, skoro chcesz żeby kierownicy GT/WRX mieli swoją klasyfikację to może sprawiedliwiej będzie, jeśli mocno nieseryjne WRXy/GTeki (np. te powyżej 270 KM) będą ścigały się w klasie z STi/EVO? :twisted:

Z tym podziałem wyjdzie zamieszanie.Prawda jest taka, że wszystko zależy od konfiguracji toru. Szybkie odcinki padną łupem STI/EVO, ale tam gdzie będzie więcej nawrotów i slalomy GT przy lepszym dole może powojować. Co do mocy w poniedziałek dzwonię do mapteku,żeby auto ustawili na max 270 KM, co by nie wpaść z seryjnymi halulcami i oponami Achilles Matrix do klasy STI :mrgreen: Tak całkiem serio podział na klasy będzie trudny.Aut 100% seryjnych (sria klcoki,seria zawias,itp) przyjedzie niewiele...

Zresztą liczy sie generalka, a nie jakieś klasy. Szanse ma każde auto,co pokazał ostatnio Abt...zresztą Dawid też kiedys w Ułężu pozamiatał STI :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abt, może dzięki temu przestaniesz mi już opowiadać, że w Ułeżu to końca nie widać :razz:

o tym kurcze nie pomyslalem. moze faktycznie jak ma mnie obiekt rozczarowac... sam juz nie wiem :roll: :neutral: :mrgreen::lol:

 

siebie to zbroisz, a Gt-ek to ciągle na tych plastikach jeździ, wstydz się :!: :mrgreen:

ja sobie wypraszam. ostatnio bylem kawiorowy, w swoim paszteciarstwie :razz: ,

i bylem na lekko scietych oponach, a nie legendarnych plastikach :wink:

 

[EDIT]

 

 

Szybkie odcinki padną łupem STI/EVO, ale tam gdzie będzie więcej nawrotów i slalomy GT przy lepszym dole może powojować.

pozwole sobie zwrocic uwage na dwie kwestie. po pierwsze ostatnio nie brakowalo bardzo szybkich partii :cool: .

po drugie prawie wszystkie (o ile nie wszystkie) sti jakie w ulezu widzialem, to wersje 2.5...

od ktorych lepszy dol to chyba tylko twoj gt'ek moze miec :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwole sobie zwrocic uwage na dwie kwestie. po pierwsze ostatnio nie brakowalo bardzo szybkich partii .

po drugie prawie wszystkie (o ile nie wszystkie) sti jakie w ulezu widzialem, to wersje 2.5...

I to dowodzi,że jak się chce i ...umie, można powalczyć z każdym (oczywiście w pewnych granicach :wink: )

ja tam dyskutuję,ale mój wyjazd stoi pod dużym znakiem zapytania. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proba mysle bedzie bardzo ciekawa.w stylu kielcowego superoesu.duzo szykan do krecenia ale bezpieczych(spoko nikt nie powinien przywalic w nie) slupkow prawie brak.

szybko ale bardzo technicznie z jednym szerokim nawrotem.mysle ze sti moze powalczyc i z gt i oska.uliczki,schamowania,slalomy :twisted:

 

start i meta lotna.takiej proby jeszcze nie bylo :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proba mysle bedzie bardzo ciekawa.w stylu kielcowego superoesu.duzo szykan do krecenia ale bezpieczych(spoko nikt nie powinien przywalic w nie) slupkow prawie brak.

szybko ale bardzo technicznie z jednym szerokim nawrotem.mysle ze sti moze powalczyc i z gt i oska.uliczki,schamowania,slalomy :twisted:

 

start i meta lotna.takiej proby jeszcze nie bylo :twisted:

Ale będę przeklnał, jeśli nie uda mi się dotrzeć :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alex a nie dasz rady wyjechac w sobote rano i wrocic kolo 18 do domu ? postaraj sie plis. !
Mam być w sobotę przed obiadem w Mielnie...(729 km z domu). Ruszając ogniem do Ułęza bez odpoczynku mam kolejne 570 km. Będę próbował przełozyc wyjazd na niedzielę, ale dalej niewiadomą pozostaję, kiedy nie-ASO zrobi mi auto :roll:

Impreza zapowiada się niesamowicie. Niezła ekipa startuje i dlatego bardzo chciałbym zjawić się w sobotę na konfrontacji Mazowsze vs Malopolska :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrobel jest uroczy i szarmancki.uwielbia kobiety. :mrgreen:

 

spoko jest na prawde wporzo gosc.i jest po to ze by nas uczyc a nie krzyczec.wiekszosc z nas umie to co umie wylacznie dzieki niemu.dacie rade ! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...