Skocz do zawartości

Przydasie, gadżety, przygotowania i inne porady wyprawowe - nie tylko Subariadowe


Miłosz Rzeźnik

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

to jest dobry temat  nie wiem jakie macie zdanie na gadżetach z Ali ale tam to juz mozna wszystko znaleźć ostatnio wszedłem na grupę Aliexpress - najlepsze do samochodu to aż byłem zaskoczony czego to jeszcze nie wymyślą, polecam królowa Elżbietę mieć jako pasażerkę, ta naklejka jest mega a na grupie https://www.facebook.com/groups/aliauta/ 

 

  • Do kitu 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
2 godziny temu, MichałD napisał:

Bardzo fajny system, nawet ktoś go niedawno w terenowejwizji pokazywał przy okazji testów iKampera. Tylko jest to raczej rozwiązanie dla dwóch osób w aucie, niż 4os rodziny.


Wydaje mi się, że to jest do oparcia tylnych siedzeń, więc rodzina wciąz się mieści. Ale fakt, bagaże, trzeba mieć ogromną trumnę na dachu, tak z 1000 litrów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda ten produkt był stworzony raczej pod kątem własnych wypraw wakacyjnych samolotem, city break'ów i takich tam, ale wydaje mi, że dla miłośników tak modnego ostatnio karawaningu, kamperowania i natury, wypraw małych i dużych - może to być interesujący gadżet.

 

Dla miłośników wina (ale takiego lokalnego, bez och, ach - czyli takich osób, jak ja ze swoją piękniejszą połówką  ;) ) stworzyliśmy zestaw szklanych kieliszków, które zabieramy do torby lub plecaka na nasze wypadziki. Greckie wino nigdzie nie smakuje tak dobrze jak na plaży, ale absolutnie nie z plastikowych kubków. 

 

Zestaw uzupełniliśmy o podręczny brelok - korkociąg, żeby już nie szukać przepisów na otwieranie butelki wina butem, widelcem lub w inne szalone sposoby ;).

 

Pudełko w 100% z naturalnego korka chroni kieliszki przed zbiciem, łatwo mieści się do plecaka, poręczne, kompaktowe. Szukaliśmy na rynku, nie było, więc taki beta-produkt stworzyliśmy.

 

Podoba Wam się pomysł? :)

20200802_184036.jpg

20200919_190422.jpg

20210510_141429.jpg

cork box open with glasses ukos.jpg

pudelko widok wymiary NEW EDIT.jpg

  • Super! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RadziejS napisał:

Podoba Wam się

Bardzo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
9 minut temu, Urabus napisał:

 

Mnie wpadła w oko inna skrzynka:

https://www.egoe-nest.eu/pl/camper/

niestety cena zabija wielokrotnie szybciej ;) 

Zastanawiam się-czy w tej cenie- pan Makłowicz nie zgodziłby się zabrać swojej kuchenki i osobiście przygotować posiłek sypiąc przy tym dowcipami i anegdotami, a potem pozmywać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Daniel Janus napisał:

a potem pozmywać

 

Bez przesady... skrzynka też nie zmywa ;) 

 

Godzinę temu, przemekka napisał:

A ja mam plan zrobić sobie coś podobnego samemu. Może nie będzie takie ładne

 

Też o tym myślałem... zastanawiałem się nawet czy nie można by zrobić takiej skrzynki z płyt HPL wtedy miałaby większą szansę wyjść ładnie ;) Ostatnio kupiłem półkę z takiego materiału i wygląda on na ładny, wytrzymały i trwały :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, przemekka napisał:

A jak z wagą takiej płyty? 

 

Tego właśnie nie wiem do końca. 

Płyta HPL jest cięższa od sklejki ale pożądaną sztywność można by osiągnąć przy mniejszej grubości, może więc dałoby się znaleźć "złoty środek".

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, przemekka napisał:

A ja mam plan zrobić sobie coś podobnego samemu. Może nie będzie takie ładne,  ale na pewno tańsze i satysfakcja będzie większa. :D

 

Coś tam poczyniłem w ubiegłym roku, ostatecznie skrzynka leży w piwnicy, ale ja uwierzyłem w swoje umiejętności i zbudowałem kampera:D

szuflady.jpg

Zabudowa gotowa.jpg

  • Super! 3
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...