Skocz do zawartości

Co to za dźwięk?


jad1014

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Cześć. 

Po dłuższym czasie ale wracam do szukania przyczyny "cykania/stukania" na razie nie było nic więcej rozbierane ale wiadomo, że to ponoć nie zaworki bo ponoć pracują ładnie. Osprzęt też odpada bo dźwięk wydobywa się z komory silnika od strony kierowcy, tak jakby z głębi. pojawia się powyżej 2000 obrotów i w miarę dodawania gazu wzmacnia się, ze środka brzmi trochę jak "SDS" takie metaliczne uderzania, za każdym razem jak wcisnę pedał. Kiedy puszczam się uspakaja i znowu jak nacisnę to zaczyna. 
pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Przepraszam, że dawno nie odpisywałem. Stukanie jest coraz mocniejsze, obecnie samochód od tygodnia stoi u mechanika. Dźwięk wydobywa się gdzieś spod silnika, głównie jak silnik dostanie obciążenia miedzy 1500-4000 na niskich biegach, jak odpuszczam gaz to dźwięk milknie, na luzie jak sprawdzaliśmy to na moje ucho wydaje się jak by po odpuszczeniu gazu coś się może lekko "zacierało? " nie spotakłem się jeszcze z takim dźwiękiem. Na zimnym silniku jest trochę spokojniej, nie ma znaczenia czy to na Benzynie czy na gazie. Był zdejmowany osprzęt,  dźwięk dalej jest. Mi się osobiście skończyły pomysły.  Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...