Skocz do zawartości

2021 Crosstrek Sport


Zyzol

Rekomendowane odpowiedzi

W USA Subaru zapowiedziało na MY2021 odświeżonego Crosstreka. Najciekawszą zmianą wydaje się ukłon w stronę szybkich i wściekłych oraz piratów drogowych czyli „more powerful” SPORT ;) Ciekawe, jakie będą szczegóły :) 

 

C39A9593-6759-4536-9296-E3F3FB1B64F2.jpeg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, coocer napisał:

Czytałem, będzie 2,5 wolny ssak :)

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka
 

 

Szkoda, bo szanse, że będzie w EU są minimalne. Ale takie 2.0 z turbo, powiedzmy 220 km było by baaardzo spoko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,5i nawet daje rade w tak dużej losze jaką jest OBK to z pewnością będzie bardziej niż odpowiednie w  XV. Jak jeszcze będzie w manualu to już powinno być bardzo dobrze. W EU nie ma co liczyć na jakiekolwiek mocne Subaru. Ekologia i Unia ubija tą markę na naszym rynku .

A skoro 2,5 i z OBK zmieści się w XV to 2,nie-ASO z Obk XT tym bardziej. To dopiero zrobiłoby robotę ;)

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUBARU ANNOUNCES 2021 CROSSTREK WITH NEWLY AVAILABLE 2.5 LITER ENGINE AND MAJOR UPDATES ACROSS THE MODEL LINE
 

 

  • 2.5-liter 182 hp engine standard on Sport and Limited trim levels
  • New Sport trim comes equipped with dual-function X-MODE, unique exterior and interior accents, and exclusive StarTex upholstery
  • Standard EyeSight Driver Assist Technology (CVT-equipped models) now equipped with Advanced Adaptive Cruise Control with Lane Centering

 

Jednak 2.5. Miałem nadzieję, że bardziej zaszaleją i będzie jakiś fajne turbo ;) 

 

http://media.subaru.com/newsrelease.do?id=1599

Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze kto normalny do takiego pyrtka wrzuca 2.5? Ktoś musi mieć jaja, żeby pójść do prezesa i powiedzieć: „szefie wszyscy gowno wiedza. Ja się znam. 1.6 turbo nikomu nie jest do niczego potrzebne. Wszyscy do takich aut pakują mniejsze silniki, ale my dowalmy takiego klocka. Będzie git.”

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watpie. Ktos kto wydaje te150 k na nowe auto chce miec na nie gwarancje. A sip nie uznaje gwarancji spoza dystrybucji ue .Subarki to fajne auta ale bez przesady. Na rynku jest troche wzglednie niezlych i subiektywnie szybkich suvow z rownie dobrym awd. Bo nie oszukujmy sie nawet z 2,5 to nie bedzie szybkie auto. Bedzie takie jakie powinno byc od poczatku. Xt to to nie bedzie

Edytowane przez Karas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Kurcze kto normalny do takiego pyrtka wrzuca 2.5? Ktoś musi mieć jaja, żeby pójść do prezesa i powiedzieć: „szefie wszyscy gowno wiedza. Ja się znam. 1.6 turbo nikomu nie jest do niczego potrzebne. Wszyscy do takich aut pakują mniejsze silniki, ale my dowalmy takiego klocka. Będzie git.”

W USA 2.5 to nie jest wcale duży silnik ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Czarne_Koronkowe napisał:

Nawet w tym segmencie?

Ale już Fiat w modelu 500 X na rynku US odszedł od silnika 2.4 na rzecz 1.3 turbo. Co ciekawe, w zwykłym modelu 500 nadal bazową jednostką jest 1.nie-ASO, ale pewnie już niedługo. Odnośnie tego silnika 2.5 - to jest nowa jednostka z wtryskiem bezpośrednim, Outback wyciąga ok. 8.5 do setki, więc lekki może mieć tę sekundę lepszy wynik i zbliżyć się do Forka XT. A przecież wolnossący silnik z takimi osiągami to w mojej ocenie świetne rozwiązanie, tylko ciekawe jaka będzie cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Kukson napisał:

2.5? Chyba z górki. Taki Levorg 1.6DIT musiałby mieć osiągi Forka XT bo jest szybszy od OBK :)

8.7 sek. do 60 mil. dokładnie. Nowe silniki są z wtryskiem bezpośrednim, więc nawet po forku bez e-boxera widać że jest różnica pomiędzy tymi konstrukcjami. Jeśli pojedzie sekundę szybciej niż OBK to będzie naprawdę fajny wynik dla auta bez wiatraka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mechanik napisał:

Indywidualny import będzie kwitł.

 

Tak, egzemplarzy składanych razem z przystankiem ;)

2.5 będzie pewnie bardziej przyjemne niż 2.0, o e-boxer nawet nie wspominając. Szkoda, że jak zwykle możemy obejść się smakiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Tak, egzemplarzy składanych razem z przystankiem 
2.5 będzie pewnie bardziej przyjemne niż 2.0, o e-boxer nawet nie wspominając. Szkoda, że jak zwykle możemy obejść się smakiem...
Ja nabrałem szacunku do eboxera po ostatniej przejażdżce po jurze.

Naprawdę fajnie podjechał sobie pod górę gdzie inne auta musiały nabierać rozpędu.

Ta suszarka w skrzyni może mieć sens :)

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, coocer napisał:

Ja nabrałem szacunku do eboxera po ostatniej przejażdżce po jurze.

Naprawdę fajnie podjechał sobie pod górę gdzie inne auta musiały nabierać rozpędu.

Ta suszarka w skrzyni może mieć sens :)

 

Być może z punktu widzenia zabaw w lekkim terenie jest jakiś sens, ale do jazdy na asfalcie chyba nikt mając wybór nie wziąłby e-boxera zamiast wolnossącego 2,5

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...